Okulda 2 kişinin korona virüslü çıkması

Sınıfta iki koronalı çıktı; ben de test yapacağım, şu an öyle miyim bilmiyorum. Okulunda iki korona virüslü kişi olan varsa şimdi okulda bize ne olacağını ve ne yapacağımızı anlatabilir mi? Hoca yazmış, "Ayın 28'ine kadar okula gidilmeyecek.", "28'inde yarım gün, 29'unda gidilmeyecek." Bir şey anlamadım. Bu durumu yaşayan varsa anlatabilir mi?
Benim liseye giden kardeşimin okulun da 30'dan fazla pozitif var. Öğretmenlerin yarısı pozitif. Sınıfın da bir pozitif var ve maskeler yerde, kimse sosyal mesafeye dikkat etmiyor. Yanlış bilmiyorsam test yaptırmanız gerekiyor. Testiniz negatif çıkarsa gitmeniz, pozitif çıkarsa 14 gün karantina da kalmanız gerek. 14 gün sonra sınıf açılıyor (yanlış biliyorsam düzeltin :))

Son düzenleme:
Sınıfta iki koronalı çıktı; ben de test yapacağım, şu an öyle miyim bilmiyorum. Okulunda iki korona virüslü kişi olan varsa şimdi okulda bize ne olacağını ve ne yapacağımızı anlatabilir mi? Hoca yazmış, "Ayın 28'ine kadar okula gidilmeyecek.", "28'inde yarım gün, 29'unda gidilmeyecek." Bir şey anlamadım. Bu durumu yaşayan varsa anlatabilir mi?
Biz şuan karantinadayız 2 3 kişi korona çıktı hocaya ne zaman açılcak diye sordu arkadaşlarım ve belli deyil dedi normalde 14 gün olması gerekmiyomu

Sadece sizin sınıfınız kapalı olup uzaktan eğitim göreceksiniz...

Geri
Yukarı