Okulda açlık hissi nasıl bastırılır?

Şu kapitalizm sistem yüzünden ve ekonomimiz yüzünden düştüğüm hallere bak bende aynı durumu yaşıyorum, kimse istediği almıyor zaten bende babamın haftalık verdiği 70 TL ile biriktirmeye çalışıyorum, okulda karnım gurulduyor sesli bir şekilde saat 12'den sonra ama yapacak bir şey yok, su içsemde çok tuvaletim geliyor ne yapsam bilmiyorum.

@srcn90 adama bak ya bide kızgın atıyo 🤣

Şu kapitalizm sistem yüzünden ve ekonomimiz yüzünden düştüğüm hallere bak bende aynı durumu yaşıyorum, kimse istediği almıyor zaten bende babamın haftalık verdiği 70 TL ile biriktirmeye çalışıyorum, okulda karnım gurulduyor sesli bir şekilde saat 12'den sonra, su içsemde çok tuvaletim geliyor ne yapsam bilmiyorum.
Hocam bu kantincilerinde suçu var. Bahaneleri ekonomi, virüs hep. Bizim okulda tostu 8 TL' ye satıyorlar. Sizce normalmi?

Şu kapitalizm sistem yüzünden ve ekonomimiz yüzünden düştüğüm hallere bak bende aynı durumu yaşıyorum, kimse istediği almıyor zaten bende babamın haftalık verdiği 70 TL ile biriktirmeye çalışıyorum, okulda karnım gurulduyor sesli bir şekilde saat 12'den sonra ama yapacak bir şey yok, su içsemde çok tuvaletim geliyor ne yapsam bilmiyorum.

@srcn90 adama bak ya bide kızgın atıyo 🤣

Senin kızgınını iade ettim.

Hocam bu kantincilerinde suçu var. Bahaneleri ekonomi, virüs hep. Bizim okulda tostu 8 TL'ye satıyorlar. Sizce normal mi?

Maalesef hocam bizde de 8'e satıyorlar bir de küçük, ama bazı şehirlerde de 10-15 TL'ye satıyorlar, o yüzden o fiyatları duyunca bizimkiler normal geldi diyebilirim, ama alım gücümüze bakarsak çok pahalı.

@srcn90 adama bak ya bir de kızgın atıyor 🤣

Karın gurultusu çok kötü ya. Yemek yemek istemiyorum ama derste sessiz ortamda karnım gurulduyor. Çok kötü bir his.

Maalesef öyle hocam karnınızı içine çekin öyle tutun daha sessiz oluyor ben öyle yapıyorum şu halimize bak ya 🙁

Evde 5-6 saat aç kalınca karnım guruldamıyor okulda 4-5 saat aç kalınca karnım gurulduyor. Ben içime çekince daha gürültülü oluyor gibi hissediyorum. Bir de başkaları da duydu mu acaba hissi 😶.

Geri
Yukarı