Okulda adli işlem başlatılırsa ne olur?

HyxtraZeppeli

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Arkadaşım yerden bulduğu defteri bana verdi bende onun sanıp saçma saçma şeyler yazdık birlikte sonra bir kızın çıktı. Hoca defterlerimize baktı benimle arkadaşımınkine bakıp bizim yazdığımızı anlayınca bizi idareye götürdü. Adli işlem başlatıp ailene de yazıları göstereceğiz dediler. Benim eğitim hayatımı etkiler mi?

Selam. Arkadaşım yerden bulduğu defteri bana verdi bende onun sanıp saçma saçma şeyler yazdık birlikte sonra bir kızın çıktı. Hoca defterlerimize baktı benimle arkadaşımınkine bakıp bizim yazdığımızı anlayınca bizi idareye götürdü. Adli işlem başlatıp ailene de yazıları göstereceğiz dediler. Benim eğitim hayatımı etkiler mi?

Büyük ihtimalle gözünüzü korkutmak için yaptı. Ama siz yine de bir daha böyle bir şey yapmamanız gerektiğini öğrenmişsinizdir.

Herkes de öğretmen kesilmiş bakıyorum hakkını savun. Kızdan özür dile arkadaşımın sanıyordum defterin sana söylemedim de. Hocalar arkadaşına neden böyle diyorsun derse arkadaşına dön "rahatsız oluyor musun?" De (eğer gıcık biri değilse) hayır diyecektir sen de ben de rahatsız değilim de geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı