Okulda ağır şaka yaptığım için ceza alır mıym?

keremmuchiha

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Okulda sınıfın önünde komik olmasa da sınıfımı güldüren ve ağır olan tek kelimelik cinsel şaka gibi bir şey söyledim.
Öğretmenim anlamını bilmiyordu ve herkes güldüğü için eve gidince internetten bakacağını söyledi eğer kötü bir şeyse seni yaktım dedi.
Bu olay pazartesi oldu ve yarın bu hocayla dersimiz var.
Eğer hoca anlamını öğrendiyse disipline verir mi? Verirse ne olur disiplinde ne yapıyorlar.
Not: Hocanın dersinde başarılıyım öğretmenle aram iyi ama bazen yeri geliyor çok sert davranıyor.

Disiplin okulun kendi mahkemesi gibi bir şey işte benim bildiğim. Ceza alacak mısın almayacak mısın ona karar veriyorlar. Neydi ki şaka gibi olan şey?

Merhaba.
Okulda sınıfın önünde komik olmasa da sınıfımı güldüren ve ağır olan tek kelimelik cinsel şaka gibi bir şey söyledim.
Öğretmenim anlamını bilmiyordu ve herkes güldüğü için eve gidince internetten bakacağını söyledi eğer kötü bir şeyse seni yaktım dedi.
Eğer hoca anlamını öğrendiyse disipline verir mi? Verirse ne olur disiplinde ne yapıyorlar.
Not: Hocanın dersinde başarılıyım öğretmenle aram iyi ama bazen yeri geliyor çok sert davranıyor.
Hocanın insiyatifine kalmış. Öğrendiyse yalvar yakar bir şekilde çözülebilir.

Merhaba.
Eve gidene kadar unutmuştur bile. Pek fazla uğraşacağını da sanmam ama cinsel şaka yapan insanlardan nefret ederim. Ve toplumda benim gibi çok insan var. Yani şaka yaparken dikkatli ol.

Söylediğin şeye bağlı. Lise çağındasındır büyük ihtimalle ve bu çağlarda normaldir bu tarz olaylar. Hani eğer çok doğaüstü cinsel bir şey değilse sıkıntı olmaz. Ama hocanın insiyatifine de bağlı bu.

Eve gidene kadar unutmuştur bile. Pek fazla uğraşacağını da sanmam ama cinsel şaka yapan insanlardan nefret ederim. Ve toplumda benim gibi çok insan var. Yani şaka yaparken dikkatli ol.

Size kısmen katılıyorum. Cinsel espriler hiç komik gelmiyor bana. (olayı anlamama rağmen)

Unutmuştur bile sen bir daha yapmamaya bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı