Okulda ağır şaka yaptığım için ceza alır mıym?

Bizim de geometri hocası çok kafa bir adam. Bizim hoca ders anlatırken sürekli bel altı şakalar cinsel şakalar havada uçuşuyor. Hoca kızmıyor hatta arada o da sağlam şakalar yapıyor. 😄

Yapma dedikleri bir şeyi yap kağıdı çıkarıp direkt tutanak tutuyor.

Sen de yapma dedikleri şeyi yapma o zaman. Şuna bak, öğretmenler yapması gerektiği şeyi yapıyor diye onları eleştiriyor :D Orası okul, senin evin değil. Okula gidiyorsan sana yapma denileni yapmayacaksın, kurallara uyacaksın. Bu kadar basit.

Sen de yapma dedikleri şeyi yapma o zaman. Şuna bak, öğretmenler yapması gerektiği şeyi yapıyor diye onları eleştiriyor :D orası okul, senin evin değil. Okula gidiyorsan sana yapma denileni yapmayacaksın, kurallara uyacaksın. Bu kadar basit.

Benim için böyle bir çıkarımı nasıl gerçekleştirdiniz çok merak ediyorum. Ben sadece örnek vermiştim.
Kurallara uyan bir öğrenciyim normal olarak da. Ben herhangi bir eleştiride yapmamışım yani direkt tutanak tuttuğunu söylemişim acımasız olduklarını söylemişim.

Merhaba.
Okulda sınıfın önünde komik olmasa da sınıfımı güldüren ve ağır olan tek kelimelik cinsel şaka gibi bir şey söyledim.
Öğretmenim anlamını bilmiyordu ve herkes güldüğü için eve gidince internetten bakacağını söyledi eğer kötü bir şeyse seni yaktım dedi.
Bu olay pazartesi oldu ve yarın bu hocayla dersimiz var.
Eğer hoca anlamını öğrendiyse disipline verir mi? Verirse ne olur disiplinde ne yapıyorlar.
Not: Hocanın dersinde başarılıyım öğretmenle aram iyi ama bazen yeri geliyor çok sert davranıyor.

Hoca bir şey der ise özür falan dilersin. Ayrıca okuldan okula değişebilir, ama disipline giderseniz de orda özür dilerseniz ve pişman olduğunuzu falan belirtirseniz salarlar diye düşünüyorum. Tabii şu an öğretmenin aklından uçup gitmiş bile olabilir.

Son düzenleme:
O kadar yaptığım şeye rağmen disiplinden ceza almadım. Senin alacağını sanmıyorum. Bir ihtimal uyarı veya kınama alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı