Okulda bana iftira attılar

eraywastaken

Picopat
Yer
27°22'50.10″N, 33°37'54.62″E
Arkadaşlar, ben 10.sınıf öğrencisiyim, okulda kimseye karışmayan kızlarla konuşmayan biriyim sadece erkeklerle takılırım çoğunlukla ve öyle çok kötü söz konuşan biri değilim, fakat bir gün arkadaşlarım beni voleybol oynamaya çağırdı biz erkekler kızlara karşıyız ve bir top kavgası oldu, sonrasında beni rehber hocasına küfür ediyor bizi taciz ediyor gibi şeyler söylemişler, fakat bir top kavgasının buraya nasıl geldi hakkında hiçbir fikrim yok. Disipline gittim kınama aldım ve hala beni hocaya şikayet ediyorlar hiçbir şey yapmama rağmen, ve sınıfın yarısından çoğu kız, yani sizce ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:

Fexw99

Femtopat
Arkadaşlar, ben 10.sınıf öğrencisiyim, okulda kimseye karışmayan kızlarla konuşmayan biriyim sadece erkeklerle takılırım çoğunlukla ve öyle çok kötü söz konuşan biri değilim, fakat bir gün arkadaşlarım beni voleybol oynamaya çağırdı biz erkekler kızlara karşıyız ve bir top kavgası oldu, sonrasında beni rehber hocasına küfür ediyor bizi taciz ediyor gibi şeyler söylemişler, fakat bir top kavgasının buraya nasıl geldi hakkında hiçbir fikrim yok. Disipline gittim kınama aldım ve hala beni hocaya şikayet ediyorlar hiçbir şey yapmama rağmen, ve sınıfın yarısından çoğu kız, yani sizce ne yapmam gerek?

Bro sessiz kalırsan çok ezilirsin. Büyüklerimizin deyimiyle "sert dişini göstermen gerek" bu tarz insanlar kendini yüce mertebelerde görüp diğerlerini aşağılayanlardır, ben ne dersem o olur kafasında bu tipler, hakkını aramaktan asla çekinme. Hatta sağlam bir delil bulabilirsen senin disiplin suçun silinip ona yazılma ihtimalim var, asla kimseden korkma.

Ahmet Burçak

Hectopat
Yer
Almus yes
Aşiret çocuğuysan herkesi topla okulu bas.
Değilsen Annenle babanla anlaş sokaktan adam topla hepsine 50 kuruş veya 10 kağıt ateşle okulu bas.
Polis gelirse o kadar korkusuz davran ki mahkemede söylemediğin sır kalmasın her şeyi yağdır mahkemede.

Fexw99

Femtopat
Aşiret çocuğuysan topla okulu bas.
Değilsen annenle babanla anlaş sokaktan adam topla hepsine 50 kuruş veya 10 kağıt ateşle okulu bas.

Kanka çocuk şu an haklı durumda, darp raporu falan alır bu tarz kızlar dediğim gibi, "ben bununla uğraşırım moruk ya" der bunlar. Kavgayla hiçbir sorun hal olmaz, haberiniz olsun.

Yukarı