Okulda bana iftira attılar

KS
KS
eraywastaken

eraywastaken

Picopat
Yer
27°22'50.10″N, 33°37'54.62″E
Kızlar kısaca bana iftira atıyorlar tacizci diye.
Erkek arkadaşlarınıda sal bence.
İftiradan disiplin cezası yemişsin(sicile bile işliyor!) onlar gelmiş sana "takma kafaya" diyor.

Parça parça yazmak yerine tek seferde anlatır mısınız hocam tüm olayları ? Yoksa bu gidişle konuyu kilitleyecek moderatörler.

KS
KS
eraywastaken

eraywastaken

Picopat
Yer
Ne biliyorsan 0'dan anlatman yeterli.

Arkadaşlarım beni kızlara karşı voleybol oynamaya çağırdı, ben de gittim sonra top sizde bizde kavgası oldu. Birkaç gün sonrasında arkadaşlarımla konuşurken böyle biraz argolu konuşuruz ama küfürlü değil, sonrasında ben arkadaşımın yanında küfür ettim ama büyük değil tikimi ellediği için beni hocaya küfür ediyor diye şikayet etmişler ardından beni bu tacizci olaylarıyla şikayet etmişler. Ben kimseyle arası kötü olan biri değilim hatta o kızlarla çok konuşmuyorum bile, nasıl böyle bir şey oldu aklım almıyor.

ırmakovski

Picopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlarım beni kızlara karşı voleybol oynamaya çağırdı, ben de gittim sonra top sizde bizde kavgası oldu. Birkaç gün sonrasında arkadaşlarımla konuşurken böyle biraz argolu konuşuruz ama küfürlü değil, sonrasında ben arkadaşımın yanında küfür ettim ama büyük değil tikimi ellediği için beni hocaya küfür ediyor diye şikayet etmişler ardından beni bu tacizci olaylarıyla şikayet etmişler. Ben kimseyle arası kötü olan biri değilim hatta o kızlarla çok konuşmuyorum bile, nasıl böyle bir şey oldu aklım almıyor.

Bu nasıl bir olay? Bütün okul size komplo kurmuş sanki.

AMD_Fanboy

Centipat
Yer
Kalabalıktan uzak
Korkmayın hocam. Haklı insan hiç bir zaman, hiç bir şeyden korkmaz. Sessiz kaldıkça böyle insanlar bitmeyecektir. Mesela düşünün; yolda yürüyorsunuz. Bir kız tacizci var diye bağırdı. Ama siz hiç bir şey yapmadınız. Evet, hiç bir şey. Halk sizin üstünüze geliyor. Korkar mısınız? Cevap hayır. Haklıysanız hakkınızı her durumda ararsınız. O yüzden sessiz kalmayın, ne gerekiyorsa yapın.

KS
KS
eraywastaken

eraywastaken

Picopat
Yer
Korkmayın hocam. Haklı insan hiç bir zaman, hiç bir şeyden korkmaz. Sessiz kaldıkça böyle insanlar bitmeyecektir. Mesela düşünün; yolda yürüyorsunuz. Bir kız tacizci var diye bağırdı. Ama siz hiç bir şey yapmadınız. Halk sizin üstünüze geliyor. Korkar mısınız? Cevap hayır. Haklıysanız hakkınızı her durumda ararsınız. O yünden sessiz kalmayın, ne gerekiyorsa yapın.
Aga hakkımı bulamıyorum sıkıntı bu.

Yeni konular

Yukarı