Okulda bana iftira attılar

Ahmet Burçak

Hectopat
Yer
Almus yes
Kanka çocuk şu an haklı durumda, darp raporu falan alır bu tarz kızlar dediğim gibi, "ben bununla uğraşırım moruk ya" der bunlar. Kavgayla hiçbir sorun hal olmaz, haberiniz olsun.
Kız dövüşçülerden de bulsun o zaman.

Haa savaş olmasa da halledebilir diyorsanız tamam.
Mahalleliyi işinden men etmeye gerek yok polislerle bassın okulu mis gibi.

AMD_Fanboy

Centipat
Yer
Kalabalıktan uzak
Kız dövüşçülerden de bulsun o zaman.

Haa savaş olmasa da halledebilir diyorsanız tamam.
Mahalleliyi işinden men etmeye gerek yok polislerle bassın okulu mis gibi.
Polis?
Türkiye adaletiyle. Dostum o zaman kendisi haksız duruma düşer.
Acı gerçekler.

Hunter1881

Centipat
Babana söyle okula gelsin, itiraz et. Arap çöllerinde yaşamıyorsun çoğunluğun söylemesiyle seni cezalandıramazlar. Somut delil olmadan istiyorsan 1000 kişiyi öldür yine ceza veremezler. Hakkını ara git CİMER'e şikayet et sana disiplin cezası veren öğretmenleri. CİMER'den yazı geldiğinde çoğunun suratı kızarıyor korkudan.

SamedDX

Picopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, ben 10.sınıf öğrencisiyim, okulda kimseye karışmayan kızlarla konuşmayan biriyim sadece erkeklerle takılırım çoğunlukla ve öyle çok kötü söz konuşan biri değilim, fakat bir gün arkadaşlarım beni voleybol oynamaya çağırdı biz erkekler kızlara karşıyız ve bir top kavgası oldu, sonrasında beni rehber hocasına küfür ediyor bizi taciz ediyor gibi şeyler söylemişler, fakat bir top kavgasının buraya nasıl geldi hakkında hiçbir fikrim yok. Disipline gittim kınama aldım ve hala beni hocaya şikayet ediyorlar hiçbir şey yapmama rağmen, ve sınıfın yarısından çoğu kız, yani sizce ne yapmam gerek?
Yasal olmamakla beraber ben olsam ses kaydına alıp gidip bana niye iftira atınız diye sorardım.Sonra da rehber hocasına dinletirdim.Taciz hakaret bunlar büyük suçlar ama iftira atmak da en az bunlar kadar büyük bir suç olmalı.

Formula1i yedim

Hectopat
Yer
O'nun kalbinde.
Taciz mi ? İnanılmaz ya. Gerçekten böyle zihniyetler niye var ya. Kendi cinsiyetini kullanıp algı yaratmaya çalışmak kadar büyük bir cahillik yok. Bizim sınıfta da vardı böyle bir tip, ''Bir kızla konuşuyorsun, laflarına dikkat et'' demişti bana. Bende kendi hakkımı savunmuştum, rehberlik dersinde hocamızla birlikte sınıfın ortasında konuştuk bu konuyu ve hoca doğal olarak bizi haklı buldu ve Feministliğin erkek ve kadın eşitliği olduğunu bir güzel anlattı o kız arkadaşa. Size tavsiyem bir an önce kendi hakkınızı aramanız, büyük bir iftira. İnsanlar bu yüzden davalara çıkıyor. Bu dediğiniz olayda suç kızlar kadar sizin söylediklerinizi dinlemeden o kızları haklı bulduğunu düşünüp önyargı ile yaklaşan öğretmen de.

Srtl

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben rehber hocasına hocam kız yalan söylüyor dediğimde, hoca bana ''bu kız yalan mı söylüyor '' diyor.
"Evet. Olamaz mı?" diyemiyor musun? Bana gıcık kaptığından iftira da atabilir de. Tamam o zaman önüne gelen kadın beni taciz ediyorlar diye bağırsın sırf gıcıklığına. Öncelikle kanıtlansın sonra gerekli işlem yapılsın.
Bir kızın lafına bakarak ceza vermek cahilliktir.

Yukarı