Okulda çok fazla cinsellik muhabbeti oluyor

Physic

Hectopat
Yer
Bartın
5. sınıftan beri arkadaşlarımın arasında sürekli cinsel konuşmalar geçiyor ve bu öyle şeyler de değil cidden aşırıya kaçıyorlar. Hatta bir ara sınıfın arkasında +18 şeyler yapıyorlardı ve ben bundan cidden rahatsız oluyorum. Ne yapmalıyım sınıf değiştirsem herkes öyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
5. sınıftan beri arkadaşlarımın arasında sürekli cinsel konuşmalar geçiyor ve bu öyle şeyler de değil cidden aşırıya kaçıyorlar. Hatta bir ara sınıfın arkasında +18 şeyler yapıyorlardı ve ben bundan cidden rahatsız oluyorum. Ne yapmalıyım sınıf değiştirsem herkes öyle.
Cinsel içerikli şeylere ulaşmak çok kolay ve o yaşta hormonlar durmuyor. E gerekli eğitim alınmayınca ortaya böyle sonuçlar çıkması normal. Senin yapman gereken sınıf ya da okul değiştirmek. Ya da kafaya takmayın sonuçta sizi alakadar eden durum değil.

Yapacak bir şey yok bu nesilin neredeyse hepsi böyle +18 videolar izliyor canları çekiyor sanırsam sonra böyle bir nesil yetişiyor utanmasalar kendi üzerlerinde yaparlar benden söylemesi...

Büyük ihtimal biraz serseri tipli okula düşmüşsün. Benim ortaokul da öyleydi. Ama şu an Fen Lisesindeyim ve burada bile arada sırada böyle muhabbetler oluyor. Çok takmamak lazım ama asla bir kere de olsa katılma onlara dayanamaz devam edersin onlarla konuşmaya :D.

Yapacak bir şey yok bu nesilin neredeyse hepsi böyle +18 videolar izliyor canları çekiyor sanırsam sonra böyle bir nesil yetişiyor utanmasalar kendi üzerlerinde yaparlar benden söylemesi...
Ergenlik bunu gerektirir zaten, asıl böyle değilde sap gibi büyürsen sıkıntı demek. Utanmakla ne alakası var? bu tür şeyler gayet normal millet ayıpladığı için türkiye bu durumda zaten.

Ortaokulda liseye göre daha fazla bir cinsel şaka, cinsel şeyler var bu yaşlarda çocuklar çok merak ediyor bayağı da kötü geçmişlerim var mecbur alışmak lazım.

Cinsellik aslında çok normal bir şeydir konuşmakta. Ama bizim toplumumuz da ayıp bir şeymiş gibi karşılanıyor. Küçük yaşlardan itibaren her bireye cinsellik eğitimi verilmelidir. +18 şeyler yapıyorlar kısmına gelecek olursak +18 yaptıkları şeyler tam olarak nelerdir?

Yeni konular

Geri
Yukarı