Okulda dayak yedim

kuanbey

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba öncelikle, bizim sınıfta bir çocuk vardı. O kendi yanında oturan çocuğun stickerlarını yanlışlıkla sınıf grubuna atmış. Bende aldım o stickerları kullandım. Bu çocuk bu stickerlardan rahatsız olmuş ailevi değerlerime küfür etti. Ben de bu olayı uzattım. Sonraki gün, yani bugün, hiç beklemediğim bir şekilde kendimi yerde buldum. Dün WhatsApp'tan yazan çocuk gelmiş akıllı olan falan diyor. Ben de o an çok sinirlendim ve küfür ettim. Çocuk beni yerden kaldırdı, sonrasını hatırlamıyorum. Çocuk iri yarı.
Arkadaşlarım 4-5 yumruk yediğimi söylüyor. En son hatırladığım tuvalete gidiyordum, ağzım yüzüm kan içinde. Sonrasında ders hocamız bu disiplin suçu olduğu için uzatmaz isek disipline vermeyeceğini söyledi. Sonraki ders ise yan sınıf bu olayı söylemiş nöbetçi öğretmene. Disiplin tutanağı vs. tutuldu. İki tarafın da haksız olduğu söylendi vs. Başıma ne gelir? Ben onu merak ediyorum. Müdür inşallah uzaklaştırma vermez :D. 9. sınıfım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişinin stickerlarını kendisinden izinsiz kullanmanız zaten yapılası bir şey değil. Onu geçtim konuyu kapatmayı bile denemeden konuyu uzatmışsınız söylediğinize göre. Diğer şahısın yaptıkları da hiç doğru değil. Alacağınız ceza ise müdüre bağlı. Mesela "çocuksunuz siz, bunlar normal" diye düşünüp bırakabilir sizi müdür.

Merhaba öncelikle, bizim sınıfta bir çocuk vardı. O kendi yanında oturan çocuğun stickerlarını yanlışlıkla sınıf grubuna atmış. Bende aldım o stickerları kullandım. Bu çocuk bu stickerlardan rahatsız olmuş ailevi değerlerime küfür etti. Ben de bu olayı uzattım. Sonraki gün, yani bugün, hiç beklemediğim bir şekilde kendimi yerde buldum. Dün WhatsApp'tan yazan çocuk gelmiş akıllı olan falan diyor. Ben de o an çok sinirlendim ve küfür ettim. Çocuk beni yerden kaldırdı, sonrasını hatırlamıyorum. Çocuk iri yarı.
Arkadaşlarım 4-5 yumruk yediğimi söylüyor. En son hatırladığım tuvalete gidiyordum, ağzım yüzüm kan içinde. Sonrasında ders hocamız bu disiplin suçu olduğu için uzatmaz isek disipline vermeyeceğini söyledi. Sonraki ders ise yan sınıf bu olayı söylemiş nöbetçi öğretmene. Disiplin tutanağı vs. tutuldu. İki tarafın da haksız olduğu söylendi vs. başıma ne gelir? Ben onu merak ediyorum. Müdür inşallah uzaklaştırma vermez :D. 9. sınıfım.

Seni nasıl suçlu buldu ya? Bence çocuk disiplin yer sen basit bir sticker kullandın.

Yeni konular

Geri
Yukarı