Okulda disiplinlik şeyler yaptınız mı?

İlkokuldayken morpa kampüs müdür nedir hocalara beleşti öğrencilere 250TL yıllık. Hoca o morpayı akıllı tahtadan girdiği için giriş yaparken hangi bilgileri girdiyse aklıma kopyalayıp eve geldiğimde bilgisayardan girmeyi başardım hocanın hesabına. Sonra çıkış yaptım ama yarın okula gittiğimde hoca anlamıştı nereden anladıysa... log kayıtları var herhalde... Ama ceza falan vermedi.
Hoca hesabını bedava veriyordu bize hesaplar açıp veriyordu eğer alamazsa kendi hesabını veriyordu. 😀
Sınıfça uzun eşek oynarken müdür yardımcısı odaya daldı bizi disipline vereceğini söyledi. Sonra sınıf hocam benim hatrıma konuştu müdür yardımcısı ile kurtulduk.
Uzun eşek.🤣

Lise 1 sınıf kapısını kırdık. Ama disiplin verilmedi parasını aldılar eski kapıyı taktılar. İlk defa orada kazıklandığımızı iliklerimize kadar hissettik.

Not: Kapı yanlışlıkla kırıldı.

6. ya da 7. sınıfta sözde akıllı tahtadan ayıplı site açmışım diye uyarı aldım. 9. sınıfta başkan olduğum için sınıfta sigara içenlerden, duvara malum bir şey çizenlerden, sınıf hocaya karşı geldiğinde yine ben müdürün yanına gidiyordum ya da disiplin cezası alıyordum. 11'de yani bu sene ise okulun 2. gününden disiplin kurulu başkanı olan sınıf hocamızın dersinden kaçıp yakalandım. Az daha disipline gidiyordum ama çok güzel yağ çekip kurtulmuştum.

Sınıfça kapı kolunu kırmıştık iöeride kilitli kaldık çoğu kişi ağlıyor en sonunda açtılar bir de kapı kolu çıktı çıkcaktı önce de zaten matematik dersi diye kırdık bizde sonra hoca geldi bayağı bağırdı en son ders müdür geldi başkandan yani benden sınıftan 2'şer lira para toplamama istedi öyle.

Almanca dersine girmeden önce tahtaya nazi sloganı yazmıştım, disipline gitmedim ama gitme ihtimalim çok yüksekti.

Lise 1 de en arka sırada youtubeden ah ah remix açıp ve telefonu kaptırıp(4 gün falan telefonumu alamadım) ayriyetten okulun en ateşli kızları ile 1 tl karşılığı sarıldığım için 3 gün uzaklaştırma yemiştim(benle birlikte bi arkadaş daha uzaklaştırma yedi)

Geri
Yukarı