Okulda dövüldüm

Göz ardı listeme biri daha eklendi, inanıyorsan inan inanmıyorsan inanma. Eğer benim gibi geneli köyden gelmiş bir okulda ve buranın en iğrenç semtinden gelmiş bir topluluktan oluşuyorsa oluyor. Neyse sana daha fazla bir şey anlatmaya gerek yok hocam :)

Ya kardeşim zevk mi alıyorsun sen dövülmekten? Küfür edebilecek kadar samimiydi ne demek? Samimiyet dediğin şey bu değil. Bir daha o arkadaşının yüzüne bile bakma. Kendini de ezdirme. Darp raporu alıp şikayetçi ol, bakalım bir daha yapıyor mu? Bunun gibiler başta özgüvenle döver, sonra bakıyor iş ciddiyete bindi süt dökmüş kediye döner.

Göz ardı listeme biri daha eklendi, inanıyorsan inan inanmıyorsan inanma. Eğer benim gibi geneli köyden ve buranın en iğrenç semtinden gelmiş bir topluluktan oluşuyorsa oluyor. Neyse sana daha fazla bir şey anlatmaya gerek yok hocam :)

Ben köylü olupta benden daha nazik insanlar tanıyorum. Bence alakası yok hocam.

Hocam illegal ve suç. Sürekli "lan olm sen kimsinde bize sekil koyuyosun bize polis bile dokunamıyo ollum" diye tiplerin izlediği dizi hocam. Dizi çok saçma izlemeyin hocam arkadaşım zorla izletti ikide bir silahlı çatışma oluyor. Herkes birbirine sövüyor.
Anladım hocam teşekkür ederim.
(Leğn*)

2 daha mantıklı olur hocam.:D zaten dava ona karşı sonuçlanırsa çok iyi bir intikam olur hırsıda diner.
Evet ama dövmek çok daha zevkli olur ve daha güzel bir intikam olur bence. Düşünsene seni durduk yere dövüyor sen de 2-3 tane adamla dudağını patlatıyorsun, malum yerlerinden kan gelene kadar dövüyorsun. (Sanırım çok fazla Kurtlar Vadisi izlemekten oluyor bunlar :D)

Tam her şeyi eksiksiz anlattığına emin misin? Bir insana isminin kısaltmasıyla hitap ettin diye dayak atacak insan var mı acaba bu ülkede? Bu tarz konularda çoğunlukla eksik bilgi veriliyor, bu konuda olduğu gibi.

Vallaha demek ki varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı