Okulda dövüldüm

KS
KS
S

SytonixMecha

Decapat
Katılım
25 Ağustos 2019
Mesajlar
647
Çözümler
2
Kimseyle dalga geçmeyin. Bazı insanlar isminin kısaltılmasından, lakaplar takılmasından hoşlanmaz. Tıpkı benim gibi. Bu durumda ikinizde hatalısınız. Siz bir türlü dalga geçmişsiniz, o da şiddete başvurmuş.

Ben zaten eğer rahatsız oluyorsan özür diledim dedim fakat ona rağmen devam etti bana direk dalmak yerine kardeşim sen bana ismimin kısaltılmış halini söyleme sevmiyorum diyebilirdi.
 

adanalihiyar

Hectopat
Katılım
17 Eylül 2020
Mesajlar
9.075
Makaleler
13
Çözümler
44
Yer
Dreamland
Merhaba, bugün okulda bir arkadaşımın ismiyle dalga geçtim öyle aman aman dalga da değil işte. Muhammet'e mami dersiniz öyle bir şey. Sırf bu yüzden benim kolumu bacağımı morarttı, şiddet gördüm. Burada kim haksızdır? üstelik o çocuk bana 1 2 hafta önce küfürlü konuşacak kadar samimiydi.
Belki karşıdaki haklıydı ama şu an bir darp raporuna başını çok sıkıştırabilirsiniz arkadaşın.
 

NothingGood

Hectopat
Katılım
20 Mayıs 2019
Mesajlar
1.061
Makaleler
1
Çözümler
6
Zamanında ağabeyimi sıkıştırıp dövmüşlerdi. Darp raporu alıp, fotoğrafını yolladıktan 1 saat sonra aileleriyle birlikte yalvarmaya başlamışlardı. Tekrar olursa aklınızda bulunsun. ;)
 

Srcnz

Picopat
Katılım
10 Temmuz 2021
Mesajlar
197
Çözümler
1
Merhaba, bugün okulda bir arkadaşımın ismiyle dalga gectim öyle aman aman dalga da değil işte. Muhammet'e mami dersiniz öyle bir şey. Sırf bu yüzden benim kolumu bacağımı morarttı, şiddet gördüm. Burada kim haksızdır? üstelik o çocuk bana 1 2 hafta önce küfürlü konusacak kadar samimiydi.
adres at gelelim
 

Yeni konular

Yukarı