Okulda dövüldüm

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün okulda bir arkadaşımın ismiyle dalga gectim öyle aman aman dalga da değil işte. Muhammet'e mami dersiniz öyle bir şey. Sırf bu yüzden benim kolumu bacağımı morarttı, şiddet gördüm. Burada kim haksızdır? üstelik o çocuk bana 1 2 hafta önce küfürlü konusacak kadar samimiydi.

Sırf bu yüzden benim kolumu bacağımı morarttı,
Yahu darp raporu alıp şikayet etsenize, dayak yemek hoşunuza mı gidiyor? Ya da temiz bir şekilde siz dövün bir tanıdığınızla.

Merhaba, bugün okulda bir arkadaşımın ismiyle dalga gectim öyle aman aman dalga da değil işte. Muhammet'e mami dersiniz öyle bir şey. Sırf bu yüzden benim kolumu bacağımı morarttı, şiddet gördüm. Burada kim haksızdır? üstelik o çocuk bana 1 2 hafta önce küfürlü konusacak kadar samimiydi.
Yukarıda yazdığı gibi ailene söyle ve darp raporu al. Kim haksızdır diye sormana bile gerek yok.

Bu bir samimiyet göstergesi değil, aksine edepsizlik.

Konuya gelirsek; ebeveynlerini konu hakkında bilgilendir veya okuldaki yetkili birisi ile iletişime geç.

Okul bunu fark etti sınıfımda oldu bu olay zaten arkadaşlarım bana yardım edip idareye götürdüler şikayetçi oldum disiplin cezası aldı galiba.

Geri
Yukarı