Okulda karambit yakalattım

Ama okul çıkışı ve tenefüste böyle tip adamlar çok fazla malüm toki burası :/

Bıçağı korkutma amaçlı taşıyorsun ama gerçekten birisi sana saldırmayı düşünürse ondan çekinmeyecektir. Biber gazı ise korkutmaz ama acısını yiyen bilir ve seni kurtarır.

Bıçağı korkutma amaçlı taşıyorsun ama gerçekten birisi sana saldırmayı düşünürse ondan çekinmeyecektir. Biber gazı ise korkutmaz ama acısını yiyen bilir ve seni kurtarır.

Zaten gözünü korkutmak için taşıyorum dedim bir de anneme bildiğin kapalı hakaret yaptı gibi bir şey annemle telefonda konuştular telefonu kapatınca annende senin gibiymiş dedi.

''Palavra, hayal ürünü, senin düşüncen.'' diyor.
Mülteciler aslında gerçek değiller. Sen rüya görüyorsun. Türkiye'de mülteci yok.
Anime kızları var sadece. (!) 🤣

Okulda bıçak taşımaktan bahsediyoruz burada. Okulun bitene kadar bir daha en ufak bir suç işlememeye bak. Umarım sadece uyarıyla kurtulursun.

Bu arada neden karambit taşıyorsun? Neden başka bir şey değil de karambit?
Sırf hoşuna gittiği için taşıyorsun bence.

Mülteciler aslında gerçek değiller. Sen rüya görüyorsun. Türkiye'de mülteci yok.
Anime kızları var sadece. (!) 🤣

Ailenle konuşur ve uyarı verirler. Basit bir şey değil ama bu. Okulda bıçak taşımaktan bahsediyoruz burada. Okulun bitene kadar bir daha en ufak bir suç işlememeye bak.

Benim yaptığım bir şey yok sadece şu değişik tip insanlardan korunmak için dedim müdüre haberlerde gösterıyorlar okuldan çocuğu kaçırmışlar falan diye inanmıyor + müdür benim 5 bıçağım ve ruhsatlı silahım var dedi nasıl bir müdür anlamadım.

Bence en iyisi cnl 3806 seri bir oyuncak tabanca. Çok gerçekçi bir silah.

Yeni konular

Geri
Yukarı