Okulda karambit yakalattım

Bu arada neden karambit taşıyorsun? Neden başka bir şey değil de karambit?
Sırf hoşuna gittiği için taşıyorsun bence.

Katlanabilir karambit olduğundan cebimede rahat sığdı bir de ben şey gördüm parmak kuralı mıdır nedir bıçağın keskin yeri işaret ve orta parmağnı geçmediği sürece sıkıntı yokmuş doğru mu?

Okula bıçak götürmek yasaktır. Diğer arkadaşın dediği gibi bence biber gazı daha etkili. Saldırmak isteyen bıçaktan korkmaz emin olun. Ya da siz kendinizi bıçakla savunabilir misiniz?

Küt karambitle ağaca bile azan adamları kesemezsin kardeşim. Okula gitmek sorunsa servise bin. Müdürün seni disipline vermediğine sevin. Biber gazı falan diyeceğim ama ben anlamam savunma işinden. Arkadaşlarınla birlikte gezmeye çalış en azından.

Okula bıçak götürmek yasaktır. Diğer arkadaşın dediği gibi bence biber gazı daha etkili. Saldırmak isteyen bıçaktan korkmaz emin olun. Ya da siz kendinizi bıçakla savunabilir misiniz?

Evet savunurum bu durumuda önceden yaşadım ciddiyim toki çok kötü bir yer mümkün bir zamanda buradan başka bir yere taşınmak lazım.

Bu yaptığın okuldan tasdikname ile uzaklaştırma cezasını gerektiren bir davranış. Senin ya da bıçağı senden alan bir arkadaşın yüzünden birisi yaralanabilirdi. Dışarda istediğin gibi bıçak taşı ama bunu okula sokamazsın.

Umarım disipline taşınmadan ailen ile beraber çözerler. Yoksa işin zor.

Küt karambitle ağaca bile azan adamları kesemezsin kardeşim. Okula gitmek sorunsa servise bin. Müdürün seni disipline vermediğine sevin. Biber gazı falan diyeceğim ama ben anlamam savunma işinden. Arkadaşlarınla birlikte gezmeye çalış en azından.

Evim 10 adımlık yer ama dediğim gibi mülteci midir nedir okulun önünde falan çok var köpekleri saymıyorum bile öyle düşün.
Bu yaptığın okuldan tasdikname ile uzaklaştırma cezasını gerektiren bir davranış. Senin ya da bıçağı senden alan bir arkadaşın yüzünden birisi yaralanabilirdi. Dışarıda istediğin gibi bıçak taşı ama bunu okula sokamazsın.

Umarım disipline taşınmadan ailen ile beraber çözerler. Yoksa işin zor.

Hoca bir PDF açtı önümde 1. madde okul değişimi falan dedi o PDF'i nereden bulabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı