Okulda kavga edeceğim

Okulda tanıdığın çoksa adam topla ama ondan önce sen hamle yapma sakın hatta bırak ilk yumruğu sana atsın. Disiplinde bu işine yarar eğer ki sen döversen gene haklı durumunda kalırsın ve sakın küfür de etme.

Yine Technopat McGregorları toplanmış bakıyorum da. Her zaman uzlaşmadan yana ol. Erkeklik yapacağım diye kendini yakma. Çok uğraştım bunlarla, kavga etmek veya etmemek gibi çoğu varyasyonu da yaşadım ve söylemeliyim ki sadece uzlaşmacı ol. Ama kendini de ezdirme. O ince çizgiyi yakalaman lazım.

Yardım etmenizi isterim ki benim sınıfımda diğer kekoların başını çeken bir çocuk var. Bu böyle etrafa sallayıp duruyor tam bir zorba. İşte bir gün biz arkadaşlarla dedik ki biz buna bir şaka yapalım. Küçük bir şakaydı işte yaptık (Online), çocuk bir anda anneme küfretmeye başladı. Dedim hop sakin ol ağır olmaya başladın. Dedi okula gel hele senin bir sorgunu alalım saçma saçma mafya dizisi diyalogları. Ama çocuğu görseniz bir deri bir kemik. Yani vücudundaki enerjinin %40'ını kullanarak vursam %35'i havaya karışacak. İşte küfür etmeye devam etti dedim aynılarını yüzüme söyleyebilecek misin? Adam başladı "senin boyun çok kısa! Velet senin boyun yetiyor mu ya klavyeye fareye?" diye saydırmaya başladı. İşin ironik tarafı ben çocuktan daha uzun ve kiloluyum. Okul açılırsa aynılarını yüzüme söyleyebilecek mi merak ediyorum. Ne yapmalıyım?

Online'den herkes zatten.

Yardım etmenizi isterim ki benim sınıfımda diğer kekoların başını çeken bir çocuk var. Bu böyle etrafa sallayıp duruyor tam bir zorba. İşte bir gün biz arkadaşlarla dedik ki biz buna bir şaka yapalım. Küçük bir şakaydı işte yaptık (Online), çocuk bir anda anneme küfretmeye başladı. Dedim hop sakin ol ağır olmaya başladın. Dedi okula gel hele senin bir sorgunu alalım saçma saçma mafya dizisi diyalogları. Ama çocuğu görseniz bir deri bir kemik. Yani vücudundaki enerjinin %40'ını kullanarak vursam %35'i havaya karışacak. İşte küfür etmeye devam etti dedim aynılarını yüzüme söyleyebilecek misin? Adam başladı "senin boyun çok kısa! Velet senin boyun yetiyor mu ya klavyeye fareye?" diye saydırmaya başladı. İşin ironik tarafı ben çocuktan daha uzun ve kiloluyum. Okul açılırsa aynılarını yüzüme söyleyebilecek mi merak ediyorum. Ne yapmalıyım?

Panpa benim önerim çocuğu gel dondurma yiyelim filan de okulda vuramazsın ona sonra tenha biyere gidin çocuğa orada kafa göz dal bence benim içinde vur ona aga hadi eyvallah.

Hocam karşısına dikilin ve seni yere sermek için harcayacağım enerji ile 30 tane zurna dürüm yerim en azından karnım doyar diyin. O lafı alır ve bir daha karşınıza çıkmaya cesaret edemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı