Okulda kırılan sıra yüzünden sorumlu tutuluyorum

Gitmediğiniz gün nasıl orada oldunuz da sırayı bükenlerden oldunuz?
Devamsızlığınızdan önceki ya da sonraki gün mü bükenlerden oldunuz yoksa iftiraya mı uğradınız?

Ondan önceki gün zaten sıra sağlamdı.
Dayı beni mazur görün, nasıl sırayı bükmeyi başardınız?

Yani, devamsızlığını kanıtlarsan zaten konu kapanır. İnsan gibi git kanıtla devamsızlığı çözülsün tüm iş.

Üst üste bütün erkekler çıkıp bükmüş.

Hocam öğretmenin bir şey olmaz dediyse korkma halleder hocan bu arada bu iftiracı arkadaşlar umarım bir gün biride size iftira atar.

Yani diyorsunuz ki bükmeyen tek erkek sizsiniz ama "erkekler büktü" gibi düz hesap bir şikayet olmuş?

Bütün erkekler değil yapmayanda var.
Enteresan çarlarmış, dediğim gibi devamsızlığını kanıtla iş bitsin.

İşte kanıtlayacağım zaten tek sıkıntı müdür yardımcısı 3 gün önce uyarı yaptı olaylarda kimsenin adı geçmesin yoksa disipline yollarım diye.

Üzerinize iftira atılmış, üstelik sizin okulda olmadığınız bir gün ve ellerinde sizin o sıraları kırdığınıza dair hiçbir kanıtları yok o yüzden size bir şey demezler.

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 10 gün önce, yani 24 Kasım'da, üst üste çıkıp sırayı büktüler. Ben o gün okula gelmememe rağmen o büken 6 kişiden biri oldum. Yarın okul var. Sizce ne olur? Özelden hoca ile konuştum, korkmana gerek yok falan dedi. Tavsiye verir misiniz?
Sistemde hangi gün devamsızlık yapıp yapmadığın gözükür. Okulda müdür veya müdür yardımcısına sizi kim sorgulayacaksa gidersin dersin: "Ben o gün yoktum, devamsız gözüküyorum sistemde." ve sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı