Okulda kızın peşimi bırakmaması

Arkadaşlar okulda bir kız ilk 1-2 gün konuşmuştuk bu kız beni bırakmıyor. Soğuk yapıyorum geliyor 2 saat özür diliyor ve okulda salmıyor beni. Mecburi barışıyorum fotoğraflarımı çekip sticker falan yapıyorlar, artık rahatsız olmaya başladım. Yapmaması gerektiğini de söyledim inatla yapmaya devam ediyor. Dedim başka erkek kanka mı yok sana dedim? Hatta buldum ettim onla sohbeti de oldu işte bana gelmiş sen en iyi erkek kankamsın falan diye. Hala devam ediyor ne yapmam lazım?

En iyisi napcan biliyor musun bu senin için zor ama cok kolay çözümü bu kız seni şu hallinle seviyorsa 2 kat tersini yap yani güzelsen kotu ol giyi mine önem verme filen o artık anlar.

En iyisi napcan biliyor musun bu senin için zor ama cok kolay çözümü bu kız seni şu hallinle seviyorsa 2 kat tersini yap yani güzelsen kotu ol giyi mine önem verme filen o artık anlar.

Hocam tipim gerçekten bilmiyorum banamı öyle geliyor ama cidden tipsizim çok az bir kas kütlem var sadece fit ve dik duruyorum onun dışı bakmazsınız bile yüzüme.

Geri
Yukarı