Okulda kızın peşimi bırakmaması

Arkadaşlar okulda bir kız ilk 1-2 gün konuşmuştuk bu kız beni bırakmıyor. Soğuk yapıyorum geliyor 2 saat özür diliyor ve okulda salmıyor beni. Mecburi barışıyorum fotoğraflarımı çekip sticker falan yapıyorlar, artık rahatsız olmaya başladım. Yapmaması gerektiğini de söyledim inatla yapmaya devam ediyor. Dedim başka erkek kanka mı yok sana dedim? Hatta buldum ettim onla sohbeti de oldu işte bana gelmiş sen en iyi erkek kankamsın falan diye. Hala devam ediyor ne yapmam lazım?

Aga kız sana abayı yakmış. Rahatsız olduğunu bir kere daha belirt ve gerekirse annene babana söyleyeceğini söyle.(çocukça gelebilir. Ama cidden rahatsız olduysan bu çözüme başvurabilirsin) diğerlerinin dediği gibi güzelse açıl demeyeceğim aranızdaki ilişkiyi bimiyorum çünkü.

Arkadaşlar okulda bir kız ilk 1-2 gün konuşmuştuk bu kız beni bırakmıyor. Soğuk yapıyorum geliyor 2 saat özür diliyor ve okulda salmıyor beni. Mecburi barışıyorum fotoğraflarımı çekip sticker falan yapıyorlar, artık rahatsız olmaya başladım. Yapmaması gerektiğini de söyledim inatla yapmaya devam ediyor. Dedim başka erkek kanka mı yok sana dedim? Hatta buldum ettim onla sohbeti de oldu işte bana gelmiş sen en iyi erkek kankamsın falan diye. Hala devam ediyor ne yapmam lazım?

Kanka adres atayım bana gelsin. :D
Şaka bir yana ne güzel fırsat işte bana neden gelmiyor fırsatlar :(.

Kanka adres atayım bana gelsin. :D
şaka bir yana ne güzel fırsat işte bana neden gelmiyor u fırsatlar :(.

Hocam çok da zor değil kibar konuşmak çözüm ben öyle buldumda başıma dert açıyor böyle işte kibar konuştukça ay bana şık çok kibar bana karşı zannediyorlar oysa herkese karşı öyleyim.

Eğer bir daha konuşmamak istiyorsan çıkma teklifi et. Eğer kabul ederse daha da sinirlendirip şaka yaptım falan dersin sonra kız utanır ve bir daha ömrü boyunca konuşmaz 😉

Sosyaldeki ilişki adaletsizliğine örnek olmuş. Kimisi gelir burada kızlarla konuşamadığını söyler. Kimisi de gelip kız peşimi bırakmıyor der. Bu durum ülkedeki gelir adaletsizliğine çok benziyor.

Sosyaldeki ilişki adaletsizliğine örnek olmuş. Kimisi gelir burada kızlarla konuşamadığını söyler. Kimisi de gelip kız peşimi bırakmıyor der. Bu durum ülkedeki gelir adaletsizliğine çok benziyor.

Hocam kızlar peşimi bırakmıyor değil lütfen yanlış anlamayalım ilk defa yaşadım böyle bir şeyi
Eğer bir daha konuşmamak istiyorsan çıkma teklifi et. Eğer kabul ederse daha da sinirlendirip şaka yaptım falan dersin sonra kız utanır ve bir daha ömrü boyunca konuşmaz 😉

Hocam En son denerim bunu aklımda bulunsun sağ olun

Yeni konular

Geri
Yukarı