Okulda kulaklığım çalındı

Hüseyin_0124

Yoctopat
Daha fazla  
Bugün benim de kulaklığım çalındı ya da alındı tenefüsten önce masanın üstünde duran tenefüs dönüşü yoktu kulaklık 100. 200 olsa tamam da 1000 TL'lik kulaklık çalındı. Hızlı bir yanıt almak için kime şikayet edebilirim? Bir önceki sinifta hırsızlık olduğunda müdüre söylediğimizde gitmiştir o boş verin demişti bu sefer de aynı yaparsa CİMER'e şikayet etsem görevden alirlar mi? Okul gülay kaynak sarıkaya mesleki ve teknik Anadolu lisesi denizli.

Bugün benim de kulaklığım çalındı ya da alındı tenefüsten önce masanın üstünde duran tenefüs dönüşü yoktu kulaklık 100. 200 olsa tamam da 1000 TL'lik kulaklık çalındı. Hızlı bir yanıt almak için kime şikayet edebilirim? Bir önceki sinifta hırsızlık olduğunda müdüre söylediğimizde gitmiştir o boş verin demişti bu sefer de aynı yaparsa CİMER'e şikayet etsem görevden alirlar mi? Okul gülay kaynak sarıkaya mesleki ve teknik Anadolu lisesi denizli.

Sınıflarda nöbetçi bulundurmak zorundalar yapabilirsin.

Müdüre git kameralardan baksın sınıfa yabancı giren çıkar var mı diye eğer yabancı giren çıkan varsa elinde götürsüyse görürsün.

Hocam kulakık pahalı bu sefer kale alabilir müdür almazsa her yere şikayet edin. Mutlaka sonuç çıkar çıkmazsa okulu ayağa kaldırın. :)

Boşver kanka benimde göz göre göre telefonum çalınmıştı. Müdüre kadar gittim yapabileceğim bir şey yok dedi. Boşuna uğraşma. 1 yıl olacak hala okulu arayacaklar :d

Kulaklığı masada bırakarak hata yapmışsınız sınıfın kapısını gören kamera varsa bakın derim yabancı biri vs. kimseyi de suçlayamazsınız böyle bir olaydan dolayı müdürü görevden almazlar bizim arkadaşın 1200 lirası çalınmıştı bir şey çıkmadı hocam sen bundan sonra daha dikkatli ol kişisel eşyalarını daha iyi koru.

Geri
Yukarı