Okulda öğretmenler sürekli karşı cinse dokunmayı engelliyor

Arkadaşlar sadece kısa bir soru sordum kimse kendi saçma görüşünü belirtmek zorunda değil. Karşı cinse dokunma(sabahtan beri dokunmayı açıklıyorum umarım anlamışsınızdır) ile alakalı herhangi bir kural var mı? Cezai işlem yaratır mı?

Nereyi sabahtan beri açıklıyorsun 6 sayfadır dokunma kelimesini açıklaman için mesaj attım daha 5 dakika önce attın zaten anlattığın başlığı bir okursan neden görüş belirletildiğini anlarsın herkesin.

Nereyi sabahtan beri açıklıyorsun 6 sayfadır dokunma kelimesini açıklaman için mesaj attım daha 5 dakika önce attın zaten anlattığın başlığı bir okursan neden görüş belirletildiğini anlarsın herkesin.
Dokunma kelimesini halkımız nedense normal olarak görmüyor. Siz hiç mi kız arkadaşınıza şaka falan yapmadınız?

Arkadaşlar sadece kısa bir soru sordum kimse kendi saçma görüşünü belirtmek zorunda değil. Karşı cinse dokunma(sabahtan beri dokunmayı açıklıyorum umarım anlamışsınızdır) ile alakalı herhangi bir kural var mı? Cezai işlem yaratır mı ?
Kafanı takma. Tutanak bile tutamaz. Müfettiş geldiği zaman ne diyecek? Kızlarla konuştuğu için tutanak mı tuttum diyecek? Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz ya?
Dokunma kelimesini halkımız nedense normal olarak görmüyor. Siz hiç mi kız arkadaşınıza şaka falan yapmadınız?
Çok yaptım. Hiçbir şey de olmadı. Onlar da bana yaptı.

Halkımız derken? Personal space kavramı özellikle batıda bizden daha yaygındır. Başka bir bireye izni olmadan dokunamazsın ister şaka amaçlı olsun, ister farklı amaçlı. Siz yine dua edin Türkiye gibi Akdeniz ülkelerinde temas ile samimiyet kurmak kültüre işlemiş.

Halkımız derken? Personal space kavramı özellikle batıda bizden daha yaygındır. Başka bir bireye izni olmadan dokunamazsın ister şaka amaçlı olsun, ister farklı amaçlı. Siz yine dua edin Türkiye gibi Akdeniz ülkelerinde temas ile samimiyet kurmak kültüre işlemiş.
Olay birey değil olay hocanın bize kızması. Bireyin sorunu olsa bunu beyan eder zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı