Okulda okul kıyafeti konusunda ayrımcılık uygulanıyor

@Erenla her şeyi devletten beklemek bizi bir adım bile ileri taşımaz. Önce kendine bakacaksın. Torpil kötü diyenlerden kime sorsam "Gel seni şuraya yerleştirelim, hem bi' iş sahibi olursun tanıdıklarımız var. Yardımcı olurlar sana." falan diyor.

@Erenla her şeyi devletten beklemek bizi bir adım bile ileri taşımaz. Önce kendine bakacaksın. Torpil kötü diyenlerden kime sorsam "gel seni şuraya yerleştirelim, hem bi' iş sahibi olursun tanıdıklarımız var. Yardımcı olurlar sana." falan diyor.

Hocam gerçekten yazık ben bu gidişatla ülkenin gelişeceğini düşünmüyorum baştan iyice sistemin değişmesi lazım her zaman denetim yapılması lazım ama nerede.

Seni ilk seferinde de disipline gönderebilirlerdi. İmza falan iyi dert edinmişsin.

Adam akıllı kıyafetini giymezsen güzel at koştururlar. Kınama, sonrasında da uzaklaştırma alırsın. Dert ettiğine değmez.
Olay kıyafet giymek değil ki burada. Belki konu sahibi senelerdir forma giyiyordu ama kimse giymeyince ve onlara da bir şey yapılmayınca haksızlıklara tepki olarak giydi. Sonrasında da haksızlık yapıldığını tescillemiş oldu. Ben de senelerdir forma giyen birisi olarak giymeyen çok arkadaşımın olduğuna şahidim ama onlara hiçbir şey olmazken ben bir kere giymedim diye neler neler yaptılar.

İlçe veya il MEB müdürlüğüne gidin şikayet edin müfettiş gelir okula bakar dediğiniz gibiyse vay idarecilerin haline.

Şikayet etmekten vazgeçtim bu devirde kimseye güvencem kalmadı şikayet ettiğimiz zaman galiba okula düşüyormuş ve ismini öğrenebiliyorlarmış
Bu forumlarda okuduğuma göre böyleymiş yazıklar olsun bu sisteme.

Ortada bir haksızlık olduğu konusunda hemfikiriz ancak okul kıyafeti giydin diye enayi olmazdın. Yerinde olsam okulu şikayet ederdim.
Şikayet etmekten vazgeçtim bu devirde kimseye güvencem kalmadı şikayet ettiğimiz zaman galiba okula düşüyormuş ve ismini öğrenebiliyorlarmış
Bu forumlarda okuduğuma göre böyleymiş yazıklar olsun bu sisteme.

Okula forma ile gelmek gibi zorunluluk yok artık. Eğer neden giymediğinizi sorarlarsa, o senenin velilerinden alınmış imzaların fotokopisini isteyin. Çünkü yönetmeliğe göre bir okulda tek bu yol ile forma zorunlu tutulabiliyor.

Okula forma ile gelmek gibi zorunluluk yok artık. Eğer neden giymediğinizi sorarlarsa, o senenin velilerinden alınmış imzaların fotokopisini isteyin. Çünkü yönetmeliğe göre bir okulda tek bu yol ile forma zorunlu tutulabiliyor.
Raconsan Inc. resmen şuna bak, öğrenci öğrenciliğini bilecek arkadaş o forma giyilecek. Her sene okullarda velilere sorulur giyilcek mi giyilmiyecek mi diye.
Yok efendim bide gidip imzaların fotokopilerini isteyecek. Sanarsın yetkili makam.

Yeni konular

Geri
Yukarı