Okulda sadece matematik derslerinde uykum geliyor

Sadece o saatlerde uykunuz geliyorsa hep ya bir sağlık probleminiz var ya da arkadaşın dediği gibi genelde insanların uykusu gelebiliyor öğle vakti. Örneğin Yunanistan'da öğleleri 30 dakika siesta zamanı oluyor ve bankalar devlet daireleri de o süre zarfında çalışmayıp kestiriyorlar daha performanslı olabilmek için. Kafein alın öğleden önce en kolayı kahve içmektir en fazla kahvede bulunur ama çayda da vardır bir miktar.

4. vuruşu minyona atan Jhin gibisin :) Enerji içeceği dene, belirli saatlerde uykun geliyor ise vitamin eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir. Ama enerji içeceğini öneririm, her ne kadar zararlı olup olmadığı tartışılsa bile ben yararını gördüm. Futbolcuyum, maraton koşularında bile yorgunluk hissettirmiyor, umarım sorununu çözersin Sihirdar :)

Benim de sözel derslerde uykum geliyor. Hocaya bağlı biraz da. Mesela bizim tarihçi öyle bir anlatıyor ki, çivi gibiyken bir anda kendini teneffüs vakti gelmişken buluyorsun. Ön sıralara geçmeyi dene.

Bizim tarihçi de öyle :D Matematikçi ise ; hani bazı insanlar konuşurken kelimenin son harfini falan yutuyorlar ya, bizim ki direkt cümleyi yutuyor :D :D Dolayısıyla bende matematik dersinden bir şey anlayamıyorum. Bu dönem içinde zaten hocamız değişmeseydi ben derste aktiftim de hatta 60 bile almıştım ( 3 senedir matematikten kalmış biri olarak 60 çok iyi bir not :D ) Şimdi bende senin durumundayım. Sözlülerle bir şeyler yapmaya çalışacağım geçmek için :(

Bizim tarihçi de öyle :D Matematikçi ise ; hani bazı insanlar konuşurken kelimenin son harfini falan yutuyorlar ya, bizim ki direkt cümleyi yutuyor :D :D Dolayısıyla bende matematik dersinden bir şey anlayamıyorum. Bu dönem içinde zaten hocamız değişmeseydi ben derste aktiftim de hatta 60 bile almıştım ( 3 senedir matematikten kalmış biri olarak 60 çok iyi bir not :D ) Şimdi bende senin durumundayım. Sözlülerle bir şeyler yapmaya çalışacağım geçmek için :(
Bizimki sürekli ne diyeceğini unutuyor, "eeeeeee" demeye başlıyor sonra ne dediğini de unutuyor. Bu arada hangi lise de okuyorsun, onu söylemek istemezsen de ne lisesi ?

Bizimki sürekli ne diyeceğini unutuyor, "eeeeeee" demeye başlıyor sonra ne dediğini de unutuyor. Bu arada hangi lise de okuyorsun, onu söylemek istemezsen de ne lisesi ?

Akşemsettin Anadolu Lisesi :D Bağcılar Demirkapıda :D :D

Akşemsettin Anadolu Lisesi :D Bağcılar Demirkapıda :D :D
Bağcılar diyince zaten sebebi anlaşıldı :D. Ya seve seve ya da öbür türlü dersten ilgini koparma çünkü matematiğin kredisi yüksek (6 saat). Bnde lise 2.sınıfım. Bu işler böyle maalesef hep uyuduğum için tarihten 62 aldım mesela ama umrumda değil şahsen. Zaten bütün sözel derslerden ölümüne nefret ediyorum.

Bağcılar diyince zaten sebebi anlaşıldı :D

Peki ya oranında kötüsü Demirkapı'da olması :D korkuyorum okula giderken iki kolumdan kenara çekip pıçaklayıp öldürecekler diye :D de neyse zaten son senem inşallah bitecek sağ salim :D :D

Geri
Yukarı