Okulda sürekli eşek şakası yapan kişiye ne yapılabilir?

Cidden 12. sınıfta böyle insanlar var mı? 10'a gidiyorum ama herkes birbirine çok saygılı bazen eğlenmek için şakalar yaparız o zaman da herkes güler kimse kimseyi kırmaz.
Ben daha yeni bir sınıfa geldim sınıfta ana avrat sövüş eksik olmuyor. Ama benim tam oturduğum yerde samimi olanlar şakalaşıyor diğer asalak tipler uzağımda kalıyor. İlk geldiğimde 1-2 şaka yapmaya çalıştılar da sonradan biraz bunlarla hafif tartışma gibi bir mevzuya girince daha da bir şey yapmadılar. Ama daha geleli 2 gün oldu.

Sevgili Technopat ailesi, iyi akşamlar.
Bana okulda sürekli eşek şakası yapan, dönem başından beri gidip hocaya dediğim ama devam eden birisi var. Yaptığı şakalar beni insanların önünde küçük düşürüyor ve onurumu kırıyor. Kendisine defalarca karşılık vermeme rağmen hem cevap hem atışma hem de yapma tarzında devam ediyor ve bir defasında aileme küfredip ileri gitmişti, diğerki sefer de arkadaşlarımla gezerken bağırarak "genee mi siz?" diye gülerek dalga geçmişti. Ben en sonunda bu işin kavgaya varacağını düşünüyorum, kendisi de istiyor zaten.
Sonrasında inşallah aptalca şakalarını yapmayı keser. Yapı olarak ise hemen hemen aynıyız, hatta benden biraz daha zayıf olabilir. Hocam, sizden istediğim ise ne yapmamı önerirsiniz beyinden gelişmemiş arkadaşa karşı şaka yapmasını kesmesi için? Hocalarım ve tecrübeli ağabeylerim umarım yardim eder ve tavsiye verirsiniz. Şimdiden ağabey ve hocalara teşekkür ederim. Şimdiden teşekkür eder ve iyi sosyaller dilerim.

Hocam ne susun ne ezilin, bu tipleri çok iyi bilirim bir kamyon laf yeserde yine de gıcıklığa dewam ederler.

Kavga edin. Teke tek kavga :)

İlk yumruğu diyaframına, hemen ardından boğazına sallayın. Okkalı bir dayak atın ki bir daha size bulaşamasın.
Baktınız dayak yiyorsunuz penisine güzel bir tekme atın, evet genital bölgeye vurmak oldukça yanlış ama söz konusu hayat olunca babanızın oğluna bile acımayın!

Emin olun bu işi ya bir büyüğünüz çözer ya da siz çözersiniz 😃

Bayağı şanslıymışsın. Bizde o şans hiç yoktu şansının kıymetini bil.

Arkadaşa katılıyorum.
Cidden 12. sınıfta böyle insanlar var mı? 10'a gidiyorum ama herkes birbirine çok saygılı bazen eğlenmek için şakalar yaparız o zaman da herkes güler kimse kimseyi kırmaz.

Dostum var tabii ki. O senin şanslılîğındır. Benim sınıfımda saygılı adam az sınıf değişecektim izin vermediler kafasız adam ise bol. Kimi de 18 yasında görünür ama beyin yaşı 12'den fazla değildir.

Ben daha yeni bir sınıfa geldim sınıfta ana avrat sövüş eksik olmuyor. Ama benim tam oturduğum yerde samimi olanlar şakalaşıyor diğer asalak tipler uzağımda kalıyor. İlk geldiğimde 1-2 şaka yapmaya çalıştılar da sonradan biraz bunlarla hafif tartışma gibi bir mevzuya girince daha da bir şey yapmadılar. Ama daha geleli 2 gün oldu.

Ara sıra sert çıkmak iyidir uğraşmayı bırakırlar.

Dostum var tabii ki. O senin şanslılîğındır. Benim sınıfımda saygılı adam az sınıf değişecektim izin vermediler kafasız adam ise bol. Kimi de 18 yasında görünür ama beyin yaşı 12'den fazla değildir.

Abicim cidden üzücü böyle bir durum hele bir de lise sonda. Umarım güzel bir üniversite de çok daha medeni bir çevren olur.

Geri
Yukarı