Okulda tartıştığım cocuğa karşı nasıl bir tavır sergilemeliyim?

Kurtulmuşsunuz hocam :)
Artık ne anlamda söylendiğini anlamıyorum :D Arkadaşlar dalga geçiyordu seni iyi bilirdik falan diye de. Ben bu çocuğun olay günü instasına baktım. Çocuk full kedisiyle veya kedisinin fotograflarını atmıs. Anladım o an öyle keko bir çocuk değil. İçinde insanlık var yani hayvan beslediğine göre. Olay günü benle konuşmadı ama pazartesi arkadaşım gitti konuştu çocukla işte uzatmayın falan diye. Çocukta ben onla konuşmak istiyorum demiş. Arkadaşım demiş ne konuşucaksın diye o da öyle sözler söyleme diyeceğim demiş. Olay kapandı yani. Yatırım tavsiyesi; olaylı olduğunuz kişiyi araştırın. Hakkında bilgi toplayın.

Sen niye adama direk "vuracağım bir tane ha" diyorsun :D ?
En azından suçsuzken suçlu çıkmaz idin.
Müdür yardımcısına, gerekirse müdüre söyle. Tenha yerde değil de okulda soksun o bıçağı da bıçağın b sini tersinden görsün :)

Müdür yardımcısına, gerekirse müdüre söyle. Tenha yerde değil de okulda soksun o bıçağı da bıçağın b sini tersinden görsün :)
Hocam adama demedim arkadaşlara dönüp dedim. Ben de biraz kaşınıyordum doğrudur. Annemin şu lafını bundan sonra unutmayacağım; Bu yaşlarına kadar adam olamamışlar sen mi adam edeceksin milleti.
Hocam bizim sınavlar karma oluyor ben bu çocuğu benim sınıfta görürsem diye korkuyorum. Arkadaşlarla konuşuyorum bana kızıyorlar abartma konuştuk konu kapandı diye.

Hocam adama demedim arkadaşlara dönüp dedim. Ben de biraz kaşınıyordum doğrudur. Annemin şu lafını bundan sonra unutmayacağım; Bu yaşlarına kadar adam olamamışlar sen mi adam edeceksin milleti.

Hocam bizim sınavlar karma oluyor ben bu çocuğu benim sınıfta görürsem diye korkuyorum. Arkadaşlarla konuşuyorum bana kızıyorlar abartma konuştuk konu kapandı diye.
@Muofer

Olayın üzerinden bir süre geçti ise sadece adam ile muhatap olmayın sadece.
8 gün oldu. Annem falan diyor ki çocukla konuşmayan kalmadı artık bir şey yapamaz diye. Annem bilerek çocukla tatlı tatlı konuşmaya çalışmış o işe yaradı herhalde. Çocuk o an onu kastetmediğini ağzından sinirle çıktığını söyledi.

8 gün oldu. Annem falan diyor ki çocukla konuşmayan kalmadı artık bir şey yapamaz diye. Annem bilerek çocukla tatlı tatlı konuşmaya çalışmış o işe yaradı herhalde. Çocuk o an onu kastetmediğini ağzından sinirle çıktığını söyledi.
Tatlı dille bir çok şey çözülebilir zaten.
Artistlik yapacağım diye canınızdan olmayın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı