Okulda tedbirlerin tam alınmaması

Bu vakaları okullar arttırmadıysa hiçbir şey bilmiyorum, bizim ders programında yüz yüze eğitim sadece pazartesi değil salı günü de var gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Bu okul yöneticileri ve müdürler neyin kafasını yaşıyor anlamak mümkün değil, ziya selçuk için ne desem onu hiç bilemiyorum...

Bu ülkede COVID için önlem alındığını düşünmüyorum.
Bu fahrettin koca bana nedense pek güven vermiyor. Aklımda şöyle garip bişey var berat albayrak istifa edince dolar düşmüştü, acaba fahrettin koca da istifa etse vakalar düşer mi?

Bu fahrettin koca bana nedense pek güven vermiyor. Aklımda şöyle garip bişey var berat albayrak istifa edince dolar düşmüştü, acaba fahrettin koca da istifa etse vakalar düşer mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Yanlış anlama.)

Sınıf 19, okul 700 kişi neredeyse haliyle sosyal mesafe kalmıyor. Sıralar dip dibe zaten. Müfettiş gelmiş müdür yardımcısı öyle söyledi fotoğraf falan çekmiş mesafe kurallarına uyulmadığına dair bir de şey dedi böyle olursa 2 haftaya kapanır geri demiş pek inandırıcı gelmedi ama neyse hadi.

Yeni konular

Geri
Yukarı