Okulda tehdit ediliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şansını dene bence belki vurduğun da kritik patlar tek atarsın 🤣
Umarım kafama molotof yemem. Dava açarsam kazanırım bu arada dedim kızın annesi avukat diyorlar. Tehdit var, hakaret var, kasten adam yaralama var. Annen Saul Goodman'mi kızım?

Duyanda kızı öptün zannedecek. Türkiye de ki insanlar ne yaşıyor ne içiyor abi çözmek zor.
Delikanlılık yapacak yer arayan kekolar işte.

Hocam ben 15 kilo zarganayım. Karşımdakiler tam teçhizat keko.

Süper fikir hocam yarın Allah'ın izniyle deneyeyim.

Korktuğunu belli edersen üstüne daha çok yürüyorlar aralarından zayıf olana çak bir yumruk diğerleri korkmadığını görünce biraz daha temkinli yaklaşacaklar.

Umarım kafama molotof yemem. Dava açarsam kazanırım bu arada dedim kızın annesi avukat diyorlar. Tehdit var, hakaret var, kasten adam yaralama var. Annen Saul Goodman'mi kızım?
Hocam bence çık karşılarına kameranın gördüğü bi yerde dayak ye. Sonra polise şikayet et başka türlü kanıtlayamazsın dayak yediğini.

Bir de bir daha kızlara giydikleri üzerinden laf atma iyi bir davranış değil.
Biliyorum hocam. Ama bir de şu var, kızın kız arkadaşı yok. Her tarafı açık dolaşıyor ve ben bir espri yaptığım da namusunu hiçe mi saymış oluyorum? Kızın kaç kişiyle ilişkiye girdiği belli değil.

Hocam bence çık karşılarına kameranın gördüğü bi yerde dayak ye. Sonra polise şikayet et başka türlü kanıtlayamazsın dayak yediğini.
Bunu yapsın dava etsin güzel para var bu işte dayak yemek de gerçekten bak dava et mis gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı