Okulda tehdit ediliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi @mrht1234 reis şikayet edin diyeceğine eminim yazacaktım adam çoktan yazmış.

Yarın bak durumda değişiklik yoksa birde seni kıstırırlarsa sakin ama ciddi davran. Çıkışta beklerler ise polisi ara. Olmadı sana tank fln yollarız işini görür.
@mrht1234 reis tank satmamıza kızdı ama. Baş hasım olunca böyle oluyor. Napalım, hâl böyle olunca da tank elimde patladı satamadım.

Sen de haksızsın onlar da.

Kimse babanın oğlu kızı değil herkese istediğini söylememelisin. Dediğin doğru ama insanlar normal değil. Konuşarak bir şekilde çöz gerekirse özrünü dile yoluna bak.
Konuşarak bu insanlara karşı pek mümkün değil. Okulda bir şey yapamazlar. Çıkışta da babam alacak.

Konuşarak bu insanlara karşı pek mümkün değil. Okulda bir şey yapamazlar. Çıkışta da babam alacak.
Dikkat et kral Charles'a yumurta attıkları gibi senin arabana da yumurta atabilirler çıkışta.

Arkadaşlar merhaba,

Olay dün yaşandı, bizim sınıf iki gruba ayrılmıştı işte biz de sınıfta oturmuşuz iki arkadaşla saçma sapan şakalaşıyoruz. Sude diye biri var hep kıçını açıp dolaşan bütün arkadaşları erkek olan kendini bir şey zanneden bir ergen. Montunu çıkardı ipince bir cropla gelmişti ben de oldu bi de sütyenle gelseydin dedim. Ama devam ettirmedim. Oğlum bak seni döverim falan diyor ben de ya iki espri yaptık dedim. Olayın ciddiyetini anlamamıştım. Sonra sen çıkışta gel hele dedi. Ben de ufak tefek bir kız bir şey yapmaz giderim dedim. Baktım sonraki ders herkes etrafıma toplandı oğlum sen bittin falan diyorlar ben de babamla eve gittiğim için hiçbir şey yapamazsınız diyorum. Sen görürsün diyorlardı. Çıkışta okuldan çıkarken arkadan takip ettiklerini fark ettim. Bak hele bak dediler bakmadan arabaya bindim. Bugün de bir kaç tane kız geldi sınıfta otururken kız abisini çağırdı istediğin kadar polisi ara babanı çağır arabanı patlatır oğlum onlar falan dediler. Ben inanmıyorum tabi araba patlatma şeyine. Neyse işte bu kız okula gelmedi bugün bütün mahalleyi toplamış çıkışta bekleyeceklermiş. Ben de müdür yardımcısına karnım ağrıyor diyerek babamı çağırttım. Babam konuştu müdür yardımcısıyla bu çocuğu tehdit ediyorlar falan diye. Müdür yardımcısı bu okulda normaldir diyor. Normalde saat 3 gibi çıkıyoruz. Ben dolmuşla eve gidiyordum. Bazen de dolmuş geçmiyor babam alıyordu. Artık saat 5'e kadar okulda kalacağım. Babam işten çıkıp beni alacak. Ama bu ucubeler büyük ihtimalle peşimi bırakmayacaklar. Bir de tacizci damgası bastılar, arkadaşlarım falan var okulda üzülüyorum. Karakola gitmek için biraz daha bekleyeceğim eğer bırakırlarsa gitmem. Ama bırakacaklarmış gibi gelmiyor. Sizce ne yapmalıyım?
Direk nakil aldır uğraşma.

@Kainny benim de başıma okul dışında böyle bir olay gelmişti. Kürtler başıma bela olmaya çalıştı bende şansa taşındım sorun böylece halloldu.
Cevaplayanlar ciddiyetsizce yazmışlar sana çözüm olarak şunu sunayım.
Kavgaya hiç bulaşma döngüye girersin. Uzlaşamayacağını tahmin ediyorum, müdüre ve ailene söyle halletsinler ya da okulunu değiştir. Ya da sağlamca bir dayak ye darp raporunu al çok iyi tazminat alırsın.

@Kainny benim de başıma okul dışında böyle bir olay gelmişti. Kürtler başıma bela olmaya çalıştı bende şansa taşındım sorun böylece halloldu.
Kavgaya hiç bulaşma döngüye girersin. Uzlaşamayacağını tahmin ediyorum, müdüre ve ailene söyle halletsinler ya da okulunu değiştir. Ya da sağlamca bir dayak ye darp raporunu al çok iyi tazminat alırsın.
Bence darp raporu alabilecek kadar hayatta kalmayabilir 🤣🤣🤣🤣

Dayak kısmı güzel duruyor.

Direk nakil aldır uğraşma.
Okul burs sağladığı için kalıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı