Okulda tehdit ediliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim hayatında değersiz insanların fikrini bu kadar önemsersen hiçbir şey yapamazsın. Bırak ne düşünürlerse düşünler başkalarına bu kadar takılma.
Haklısınız hocam.

Hiç uğraşma tehdit ediyorlar diye söyle hocaya. Senle değil hocayla uğraşsınlar. Dayak yerden gider darp raporu alırsın. Ağrısı 1 hafta sürer en fazla fakat sicil giderse hiç bişi yapamazlar. Ergenliğe bak, sidik yarıştırıyorlar yok sen bittin falan.. Suriyelilerden sonra böyle tipler ülkeden giderse refah düzeyi %5-10 artacağına yemin ederim ama kanıtlayamam.

Kardeşim hayatında değersiz insanların fikrini bu kadar önemsersen hiçbir şey yapamazsın. Bırak ne düşünürlerse düşünler başkalarına bu kadar takılma.
Böyle durumda arkasını kurtarmaya bakacak milletin ne düşündüğüne değil 😁 bu arada son durum nedir? Konu eski açılmış yeni olaylar nedir?

Hiç uğraşma tehdit ediyorlar diye söyle hocaya. Senle değil hocayla uğraşsınlar. Dayak yerden gider darp raporu alırsın. Ağrısı 1 hafta sürer en fazla fakat sicil giderse hiç bişi yapamazlar. Ergenliğe bak, sidik yarıştırıyorlar yok sen bittin falan.. Suriyelilerden sonra böyle tipler ülkeden giderse refah düzeyi %5-10 artacağına yemin ederim ama kanıtlayamam.

Böyle durumda arkasını kurtarmaya bakacak milletin ne düşündüğüne değil 😁 bu arada son durum nedir? Konu eski açılmış yeni olaylar nedir?
Yarın okulda göreceğim hocam. Yazarım buraya.

Arkadaşlar merhaba,

Olay dün yaşandı, bizim sınıf iki gruba ayrılmıştı işte biz de sınıfta oturmuşuz iki arkadaşla saçma sapan şakalaşıyoruz. Sude diye biri var hep kıçını açıp dolaşan bütün arkadaşları erkek olan kendini bir şey zanneden bir ergen. Montunu çıkardı ipince bir cropla gelmişti ben de oldu bi de sütyenle gelseydin dedim. Ama devam ettirmedim. Oğlum bak seni döverim falan diyor ben de ya iki espri yaptık dedim. Olayın ciddiyetini anlamamıştım. Sonra sen çıkışta gel hele dedi. Ben de ufak tefek bir kız bir şey yapmaz giderim dedim. Baktım sonraki ders herkes etrafıma toplandı oğlum sen bittin falan diyorlar ben de babamla eve gittiğim için hiçbir şey yapamazsınız diyorum. Sen görürsün diyorlardı. Çıkışta okuldan çıkarken arkadan takip ettiklerini fark ettim. Bak hele bak dediler bakmadan arabaya bindim. Bugün de bir kaç tane kız geldi sınıfta otururken kız abisini çağırdı istediğin kadar polisi ara babanı çağır arabanı patlatır oğlum onlar falan dediler. Ben inanmıyorum tabi araba patlatma şeyine. Neyse işte bu kız okula gelmedi bugün bütün mahalleyi toplamış çıkışta bekleyeceklermiş. Ben de müdür yardımcısına karnım ağrıyor diyerek babamı çağırttım. Babam konuştu müdür yardımcısıyla bu çocuğu tehdit ediyorlar falan diye. Müdür yardımcısı bu okulda normaldir diyor. Normalde saat 3 gibi çıkıyoruz. Ben dolmuşla eve gidiyordum. Bazen de dolmuş geçmiyor babam alıyordu. Artık saat 5'e kadar okulda kalacağım. Babam işten çıkıp beni alacak. Ama bu ucubeler büyük ihtimalle peşimi bırakmayacaklar. Bir de tacizci damgası bastılar, arkadaşlarım falan var okulda üzülüyorum. Karakola gitmek için biraz daha bekleyeceğim eğer bırakırlarsa gitmem. Ama bırakacaklarmış gibi gelmiyor. Sizce ne yapmalıyım?
İsmini soyismini verirsen bir daha okula gelemeyeceğine söz veriyorum :D

Karşıma biri geçecek oğlum sen bittin falan diyecek direk çakarım yumruğu ağzına, tepki ver sende korkut onları.

Al işte. Nereye çakıyorsun kardeşim sonra üstüne 15 kişi yığıldımı görürsün dünyanın kaç bucak olduğunu.

Bu nesli görünce ülkeye dair umudum kalmıyor benim. Adamakıllı okuyup işine bakmıyor insanlar. Sen de ne karışıyosun kızın ne giydiğine sana mı kaldı ? Bi sorun varsa idare halleder.

@Kainny Ohaaa Heather bilen birisi daha💛

Konuya gelirsem asla ergen kızlara bulaşma evlat. Sigma rule.

Korkmayın hocam ne olursa olsun. Ha bıçakları falan vardır depar atarsınız o ayrı fakat tekme tokat dövüş ise korkmayın. Siz zayıfsanız ilk siz saldırmayın ama dediğim gibi korkmayın da. Rahat rahat umursamaz bir şekilde gezinin falan. Saldırırlarsa hukuki yollardan süründürürsünüz. Bir kere dayak yemekten bir şey olmaz fakat yıllarca dava edilmek onların adına çok kötü olur. Boş verin dayak yeseniz ne olacak hep pısırık gibi 5'te mi çıkacaksınız? Onlar kim oluyor da sizi korkutuyor? Belki biraz gaza geldim fakat bence böyle yapın.

Ya hocam
Herkes öyle diyor. Hiçbir şey hak etmedim. Kız geçen gün seninki yine meydanda diyordu ben gülüp geçiyordum. Ben yapınca neden dayak yiyorum acaba?
Gitsene müdüre açık açık desene bunu? De bu okulun ahlağı nerde okula geliyoruz incecik orasını burasını açmış diye. Şuraya bak cılızlığını kullanmışlar hocam sende dini kullan ve üste çık. Böyle yeni jenarasyon kertenkele suratlılara izin verme ya. Cesur ol.

Orada olmak çok garip bir şey hocam. Gece her şeyi planladım şöyle derlerse böyle diyeceğim falan. Ama oradayken konuşamıyorsun. Öyle bir bağırıyorlar ki konuşma fırsatın olmuyor. Bir de 5 6 kişi etrafıma toplanıyorlar.

Küçükçekmece/İstanbul.
Hocam hangi okul?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı