Okulda teneffüste telefona bakma yasağı

İmzalamıyorum diyemem hocam. Cesaret edemem böyle bir şeyi. Müdür imzalatıyor ek-9'u ve müdürümüz bildiğin Keloğlan'daki devler gibi. İnsan cesaret edemiyor imzalamıyorum demeye.
Cesaret edemiyorsan da biz sana burda ne dersek diyelim hiç bir sonuca varamayacağız. Konuyu kilitleyip gidelim o zaman.

Cesaret edemiyorsan da biz sana burada ne dersek diyelim hiçbir sonuca varamayacağız. Konuyu kilitleyip gidelim o zaman.

Tamam ama daha hâla ek-9 belgesi imzalatabilme haklarının olup olmadığından emin değilim. Eğer gerçekten hakları yoksa o zaman imzalamam.
Belgeyi okudunuz mu?
Belge falan yok hocam, imzala şurayı diyor imzalıyorsun. Belge internette var ve okudum.

Tamam ama daha hâla ek-9 belgesi imzalatabilme haklarının olup olmadığından emin değilim. Eğer gerçekten hakları yoksa o zaman imzalamam.

Belge falan yok hocam, imzala şurayı diyor imzalıyorsun. Belge internette var ve okudum.
Puahahah, dostum bunu imzalaman mantıklı mı? İmzala dediği yerin üstüne ''Ruhumu ve tüm benliğimi okul müdürüne teslim ettiğimi beyan ederim'' yazsa, yarın öbür gün kapına gelse polisle ''Sen benim malımsın'' dese alıp götürmeye çalışsa ne yapacaksın? Hadi bu abartı bir örnekti, ama imzanın üst kısmına başını belaya sokabilecek her türlü şey yazılabilir. Boş belgeye imza mı atılır nasıl bir mantık bu? Çok ezilirsin bu mantıkla ilerlersen haberin olsun.

Puahahah, dostum bunu imzalaman mantıklı mı? İmzala dediği yerin üstüne "ruhumu ve tüm benliğimi okul müdürüne teslim ettiğimi beyan ederim" yazsa, yarın öbür gün kapına gelse polisle "sen benim malımsın" dese alıp götürmeye çalışsa ne yapacaksın? Hadi bu abartı bir örnekti, ama imzanın üst kısmına başını belaya sokabilecek her türlü şey yazılabilir. Boş belgeye imza mı atılır nasıl bir mantık bu? Çok ezilirsin bu mantıkla ilerlersen haberin olsun.

Yok yok, yazılar var belgede ama bir daha yapmayacağım özür dilerim tarzı şeyler yazıyordu.

Yok yok, yazılar var belgede ama bir daha yapmayacağım özür dilerim tarzı şeyler yazıyordu.
Hayır, fark etmez yine de bu tarz bir belgeye imza atmamalısın. Canını mı alacaklar? Lisedesin ya, N*zi kampı değil orası. Okula telefon getirdi diye okuldan atılan hayatı sönen biri gördün mü sen? En haz etmediğim şeydir insanlara baskı yapılması. Sakın hakkını yedirme.

Yeni konular

Geri
Yukarı