Okulda tutanak tutulursa ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mertcan KALELİ

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün EBA'da bana atar gider yapan bir çocuk vardı. Ben de o çocuğa "Okulda görüşürüz (Dövmek maksadıyla.) dedim. O da "Erkeksen." Dedi. Sonra ben bu çocuğu sınıfımda köşeye sıkıştırdım; "Neden öyle yapıyorsun bana?" dedim. O da "Sana ne?" Dedi sonra ben bir şey demeden yerime oturdum. O da "Ne oldu korktun mu?" dedi ve 1-2 tane küfürlü kelimeler söyledi. Ben de o sinirle çocuğun kafasına kalem fırlattım; kalemin uç yeri onun dudağına geldi ve dudağı kanadı. Sonra bizi müdür yardımcısının odasına götürdüler; orada ek-9 (Tutanak) imzalattılar.

Arkadaşlar yardım edin ilk kez tutanak yedim, bir şey olur mu? Çok korkuyorum bir şey yaparlar diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tutanağın maddelerini okumadınız mı? Ayrıca ortaokul mu lise mi? Ortaokulda çok kasacaklarını sanmıyorum ama lisedeyse sicilinize işleyebilir.

Merhaba arkadaşlar, dün EBA'da bana atar gider yapan bir çocuk vardı. Ben de o çocuğa "okulda görüşürüz (dövmek maksadıyla.) dedim. O da "erkeksen." Dedi. Sonra ben bu çocuğu sınıfımda köşeye sıkıştırdım; "neden öyle yapıyorsun bana?" Dedim. O da "sana ne?" Dedi sonra ben bir şey demeden yerime oturdum. O da "ne oldu korktun mu?" Dedi ve 1-2 tane küfürlü kelimeler söyledi. Ben de o sinirle çocuğun kafasına kalem fırlattım; kalemin uç yeri onun dudağına geldi ve dudağı kanadı. Sonra bizi müdür yardımcısının odasına götürdüler; orada ek-9 (tutanak) imzalattılar.

Arkadaşlar yardım edin ilk kez tutanak yedim, bir şey olur mu? Çok korkuyorum bir şey yaparlar diye.

Bazı hocalar diyor ki 3'ten sonra atıyorlarmış 8 tane tutanak yedim hayattayım yani (orta okul)
Lise de affetmezler diyim ileride sıkıntı olur 2 gün tatil veriyorlar(!) 3 tane tutanak olunca.

Üzgünüm ama sen Merak etme bir şey olmaz ortaokuldaysan 1 saat bile geçmeden normal yaşamına devam edersin.

3. tutanaktan sonra uzaklaştırma alıyorsun. Yine iyisin😉.
Merhaba arkadaşlar, dün EBA'da bana atar gider yapan bir çocuk vardı. Ben de o çocuğa "Okulda görüşürüz (Dövmek maksadıyla.) dedim. O da "Erkeksen." Dedi. Sonra ben bu çocuğu sınıfımda köşeye sıkıştırdım; "Neden öyle yapıyorsun bana?" dedim. O da "Sana ne?" Dedi sonra ben bir şey demeden yerime oturdum. O da "Ne oldu korktun mu?" dedi ve 1-2 tane küfürlü kelimeler söyledi. Ben de o sinirle çocuğun kafasına kalem fırlattım; kalemin uç yeri onun dudağına geldi ve dudağı kanadı. Sonra bizi müdür yardımcısının odasına götürdüler; orada ek-9 (Tutanak) imzalattılar.

Ağır cezası var bunun.
5 yıl hapis ve 10.000 TL para cezasından başlıyor.
Yapacak bir şey yok.
Şaka bir yana ben en son tutanak tutulduğu zaman hiçbir şey olmamıştı.

Merhaba arkadaşlar, dün EBA'da bana atar gider yapan bir çocuk vardı. Ben de o çocuğa "okulda görüşürüz (dövmek maksadıyla.) dedim. O da "erkeksen." Dedi. Sonra ben bu çocuğu sınıfımda köşeye sıkıştırdım; "neden öyle yapıyorsun bana?" Dedim. O da "sana ne?" Dedi sonra ben bir şey demeden yerime oturdum. O da "ne oldu korktun mu?" Dedi ve 1-2 tane küfürlü kelimeler söyledi. Ben de o sinirle çocuğun kafasına kalem fırlattım; kalemin uç yeri onun dudağına geldi ve dudağı kanadı. Sonra bizi müdür yardımcısının odasına götürdüler; orada ek-9 (tutanak) imzalattılar.

Kaçıncı sınıfsın?

Sene sonuna kadar rahat durursan bir şey olmaz merak etme. Bu işin kınaması uzaklaştırması falan var. Ki ben uzaklaştırma yedim sonra silindi.

Hayır yani anlamıyorum, neden sana küfür eden birine karşlılık verirsin ki? Kendini ''ErkEğk aDAağM'' falan mı sanıyorsun? Git kendi aranda hallet. Halledilmeyecek kadar büyük ise gidersin öğretmenin ile konuşursun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı