Okulda tuvalet yapamamak

Yumurtaci

Femtopat
Kat覺l覺m
23 Eyl羹l 2021
繹z羹mler
2
Yer
H羹davenigar mahallesi Bursa/Osmangazi
Bence psikolog daha mant覺kl覺, psikiyatri genelde ila癟 yazan b繹l羹m. 襤la癟l覺k kadar bir durum olduunu sanmam, zaten 癟ok yerlemi bir d羹羹nce ise, bilin癟 alt覺nda 繹yle b羹y羹k bir sorunsa y繹nlendirir. Bence okul rehberliine git onu dinle, psikologa git ilk olarak da.

Psikiyatriye gideceksin, sorun psikolojik.

LogicalPanda

Picopat
Kat覺l覺m
3 Ocak 2021
Arkadalar psikolog git falan demite 繹yle bir ey yapmana gerek yok lisede bende ayn覺yd覺m heyecanlan覺nca olan bir ey b羹t羹n arkadalar覺m ayn覺yd覺 y覺llard覺r sessiz ortamda iediimiz i癟in ses olan ortamda yap覺lm覺yor :D. Lise 羹st羹nden 5 y覺l ge癟ti ge癟ende hastanede idrar tahlili verirken de ayn覺s覺n覺 yaad覺m zamanla al覺覺rs覺n .

Captain99

Centipat
Kat覺l覺m
29 Austos 2020
繹z羹mler
2
Okuldayken benim de yapas覺m gelmiyordu. Hala d覺ar覺da tuvalete gitmekten 癟ekinirim. 羹nk羹 umumi tuvaletler pis olur. Mesela birka癟 kez idrar testi vermek zorunda kald覺m olduk癟a sanc覺l覺yd覺. :D Yapman gereken ey tuvaletteyken suyu a癟 ve suya odaklan.

CovidTR

Picopat
Kat覺l覺m
5 Austos 2021
Yer
Mezarl覺k
Lise 2'ye gidiyorum. Evde aykta ierken okulda ieyemiyorum. Cuma g羹n羹 癟ok fazla gelmesine ramen (6 saat boyunca tutum) tuvalete gittim ve gelmedi. Sorun nedir?
Psikoloa falan hi癟 gitmek istemiyorum ve bu y羹zden okulda su i癟meyi b覺rakt覺m ama gene de geliyor.

3 hafta boyunca sadece bir kez okulda tuvaletimi yapabildim, geri kalan g羹nlerde de 繹len eve gittim ve m羹d羹r art覺k 繹len 癟覺k覺lar覺n da yasaklad覺. Ben ne yapaca覺m?

Bende de ayn覺 sorun var okulda lavabomu yapam覺yorum rehber 繹retmenime hi癟 gitmedim 癟羹nk羹 ona bu durumu s繹ylemeye utan覺yorum g羹ler diye d羹n okulda lavabom geldi yapamad覺m 7.30 saat boyunca lavabomu tuttum az daha patlayacakt覺.

Yukar覺