Okulda yaşadığınız kötü anılar

Sevdiğim kıza sevdiğimi soyledim. Çok riskli oldu.

Evet kız benim şu an suratıma bakmıyor. En iyi arkadaşlarım onunla takılıyor beni aralarına almıyorlar. Ufak bir hata yapsam fırça yiyorum açıldığım kızdan.
Kızın yanında oturuyordum kız beni yapmadığım davranıştan dolayı beni hocaya şikayet etti hocada beni en öne aldı :(

Ortaokulun ilk gününde tuvalette çavuşu yanlış açıya vermiştim yanlışlıkla birazı pantolonuma gelmişti.Okulun ilk gününde böyle bir şey yaşamak gerçekten kötüydü.

Evet kız benim şu an suratıma bakmıyor. En iyi arkadaşlarım onunla takılıyor beni aralarına almıyorlar. Ufak bir hata yapsam fırça yiyorum açıldığım kızdan.
Kızın yanında oturuyordum kız beni yapmadığım davranıştan dolayı beni hocaya şikayet etti hocada beni en öne aldı :(
Aynı durum ama tek fark kız ile benim aram iyi.

İlkokulda sınıfta biriyle kavga ettim ve bütün sınıf üzerime üşüşüp beni linç etmişti.

Lise 2 son ders, herkes sohbet muhabbet ediyor sinif biraz uğultulu. 2 sıra önündekilerin ne dediğini anlamazsın. 6. sıranın sağ tarafına oturuyorum, yanımdaki arkadaşım kafasını koymuş sıraya dinleniyor. Çok uzun süredir içimde tuttuğum gazım ani bir dikilme hareketim ile sesli, kısa bir şekilde patladı. Arkadaşım irkilip etrafına baktı, yan sırada sohbet eden 2 kız arkadaşım (9.sıra) bir anda sohbetten kesilip benim olduğum yere baktılar. Sonra irkilen arkadaşım bana: "Kanka deprem mi oldu @#$ ?" diye sorunca ben bastım kahkahayı. Bir yandan kızlara belli etmeden gülerken diğer yandan arkadaşıma durumu anlattım. Ders bitene kadar güldük. Tek sevincim tüm sınıfın duymamasıydı. Kızlar ne olduğunu anladılar ve çaktırmadılar mı yoksa gerçekten anlamadılar mı yıllar geçse bile emin olamadım. Yinede bu anı benim için utanç olmamıştı ve gülüp geçebilmiştim.

Dosya Ekleri

• images.png
    images.png
    7,6 KB · Görüntüleme: 66
Ortaokulun ilk gününde tuvalette çavuşu yanlış açıya vermiştim yanlışlıkla birazı pantolonuma gelmişti.Okulun ilk gününde böyle bir şey yaşamak gerçekten kötüydü.
Ben ilk gün değil ama bildiğin tüm idrar pantolona boşaldı, 9. sınıf bir de çaktırmadan gezmeye çalıştım.😆

Ben bir keresinde beden de basketbol oynarken arkadaşımla gıcık bir kız var sınıfımızın, diyorum ki başka yerde oyna bir saha daha var yok ben burada oynayacağım diyor. Bir de kızların başkanı gıcıklığına gitmiş demiş ki hoca denen şahısa bana küfür etti. Yalan söylemiş hocada hemen inandı beni aldı götürdü dilekçe yazdı bir daha yapma sisteme kaydederim diyor tabii ben içimden ne kelimeler diyorum. Sonra tabii ben kıza atarlanıyorum okulda her yerde bir daha da yüzünü görmedim. Benim hikaye bu kadar sizin hikayeler neler patronla?
Lise 1 de olduğum zaman son ders beden dersindeydik tam bahçeye geldiydim kedi vardı yan tarafta sevmeye gittim ilk başta tatlıydı ama sonra pijamama işedi kedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı