Okulda yaşadığınız kötü anılar

5.sınıf ilk dönem karne haftasında son tenefüs dirseğim 3E kırılmıştı. Ameliyat olup fizik tedaviye başlamıştım. 3 ayda falan düzelmişti. En kötü bu sanırım.

Sene 2006 2008 arasi tam hatirlamiyorum 7.siniftaydik galiba bebelerden biri hocanin flash bellegini calmisti. Sinifca tek ayak ustunde bekletmisti bahcede oglen yemegine gidememistik. Artistilik olsun diye kimse derste konusmadi hocayla olan bize oldu tabii :)

Bir kızı sevmiştim orta okulda bunu çıkışta en yakın arkadaşıma söylemiştim o da yakın arkadaşlara anlatmış ertesi gün okula gittiğimde sınıf resmen benimle dalga geçiyordu ve sevdiğim kız o günden sonra bana nefret beslemeye başlamıştı okul çıkışında bende arkadaşıma kızmıştım bayağı anlattığı için ama sonra barıştık gene ve sevdiğim kızın bana olan nefreti ile kızdan çabuk soğudum ve işime geldi :D

Yanlış kitabı çantama atmıştım okul çıkışında. Fakat kötü bir şey olmamıştı. Utanmıştım biraz tabii :D bir de beden dersinde akıllı tahtanın özelliklerine bakıyordum çalıştıra msinfo32 falan yazarak. Neredeyse kimse PC'den iyi anlamıyor sınıfta. Bozarsın falan diyorlar fakat sistem özelliklerine bakmak ile bozulmayacağını açıklamaya çalışıyordum. Tam o anda tahta kapandı ve bozdun diye üstüme patlıyordu olay. Ama aslında elektrikler kesilmiş :D
Açıkçası hep atlattım bir şekilde.

O konu bana da oldu ben tahtaya USB'yi taktım Chrome da dino hilesi yapacağım klavyede tırnak işareti falan yok kodları USB'ye attım neyse.
Falan bir çocuk sürekli tahtayı kapatıyor diğer çocuk hoca gelecek diye tahtayı açıp kitabın uygulamasını açıyor bende bu kitap uygulamasını açınca arkaya atıyorum yani kapatmıyorum neyse Chrome'ı açıyorum çocuğun biri gıcıklığına kapatıyor bende USB'yi çıkartıyorum çünkü ben açsam gıcıklığına yine kapatacak neyse kitap uygulamasını açan çocuk açıyor ben bir daha takıyorum USB'yi bu yine kapatıyor bunlar aç kapa yaparken tahta kapandı daha açılmadı bana sürekli tahtayı kapatan çocuk sen bozdun USB taktın yok tahtayı hackledin dedi arkadaşıda sen bozdun falan yaptı bende hoca geleceği için kitabın uygulamasını açan çocuğa tahtanın arkasındaki fişi çıkar tak dedim düzeldi
Kısaca bilgisayardan anlamadıkları o kadar belli ki USB taktım diye bozulacağını düşünüyorlar sanki USB'ye virüs atmışımda bozuldu bir yeni hile yapıyorum dinoda bu gıcıklık yapıp tahtayı kapatan çocuğun arkadaşı gidip bağırarak arkadaşlarına söylüyor.
Birde bana müdür gelecek sen bozdun diyor ya bi insan bu kadar bilgisayardan anlamazmı hiç bilgisayarım olmadı ona rağmen ben biliyorum.

Geri
Yukarı