Okulda yaşanan kavga sonrası tehdit edilmek

Maxtoric

Picopat
Katılım
31 Mayıs 2021
Mesajlar
458
Çözümler
4
Kızın tiktoka "sizce ben, beni itip yere düşüren çocuğa anasından emdiği sütü burnundan getirtmiş miyimdir." diye video attığına eminim. Kral salla bir şey olmaz kimseyle muhatap olma, kavga mı ediyorlar bırak etsinler yesinler birbirlerini. Seni ilgilendirmeyen hiçbir kavgaya müdahale etme, yaşlısından gencine yobaz dolu bu ülke sen kavgayı ayırmaya çalışırsın ama başkası senin kavga ettiğini sanır sana odaklanır o yüzden salla gitsin kim kime vurmuş umurunda olmasın.
Küfür kısmını düzeltebilir misin? Ne olur ne olmaz diye.
 

Veli1026

Hectopat
Katılım
28 Mayıs 2019
Mesajlar
1.044
Makaleler
1
Çözümler
23
Öncelikle merhaba bugün okulda değişik bir olay oldu. Kapalı bir kız sadece kavga başlamasını önlemek amaçlı kolunu tuttuğum için bana tokat attı. (bayağı şiddetli bir tokattı. Ben hayatımda ailemden böyle tokat yemedim, gözlüğüm yere düştü) ardından ben de olay üzerine çok sinirlendim ve kız kaçarken tutup yere fırlattım. Birkaç tane de tekme attım. Aslında olayın burada bitmesi gerekiyordu. Ama kız ben olaydan uzaklaşırken saçma bir şekilde bacağımı ısırdı? Ve bunu yaparken ben hala uzaklaşmaya çalıştığım için başörtüsünün ufak bir kısmı açıldı( önü) kız bunun üzerine çok sinirlendi ve ağlamaya başladı, her neyse konu müdür yardımcısına falan taşındı ama neyse ki disiplinlik olmadık. Ben olay burada bitti sanmıştım. Ama meğerse bitmemiş kız olayı evirip çevirip bütün okula anlatmış. Hatta bazıları şu şekilde biliyor: "başörtüsünü çıkartıp boynunu sıkıp tekme atmışım" (yok canım daha neler)her neyse kız bütün okula olayı bu şekilde anlatmış aradan 1-2 ders geçti teneffüslerde bizim sınıfın önünde kalabalık olmaya başladı. Teneffüsün bitmesine 2 dakika kala beni 2 abi çağırdı tuvalete. İşte ne bileyim kıza el kalkar mı bir daha duyarsam buradan cenazen çıkar okul dışında görseydim bitmiştin falan. Adamlara ben de diklensem resmen beni öldürecekler. Ben bunların her dediğine hak vererek bir şekilde kurtuldum aradan. Zaten en ufak şeyde gerçekten dövecekler beni. Bende son çare her dediklerine he dedim. Ama oradan çıktıktan sonra olayın ciddiyetini cidden kavradım. Daha ailemin haberi yok. Sizce ne yapmalıyım? Acaba yarın da teneffüslerde toplanırlar mı? Çok geriliyorum ya. Ne olur bir tavsiye verin. Bu arada o beni tuvalete sıkıştıran çocuklardan bir tanesi müdürle arasının çok iyi olduğunu falan da söyledi bunları şikayet etsem beni tuvalete sıkıştırıp tehdit ediyorlar falan diye bu sefer harbiden işimi bitirirler herhalde. Ankara'dayım bu arada.
En kötü ihtimalle kısasa kısas hakkından yararlanarak tokat atabilirdiniz de siz aşırıya kaçmışsınız. Ailenize durumu en kısa sürede anlatın. İleride durum daha da ciddileşirse pişman olursunuz. Bu arada WWE bunu duysa "Yarın gel Smackdown'da işe başla" der
 
Yukarı