Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Unturned

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, geçen hafta 11.30 civarlarında aradaşımı dövmüşler. Arkadaşımda dava açacak ama okul kayıtlarına ihtiyacı var. Kaç gün boyunca kalıyor, polisle mi alması lâzım yoksa kendisi mi? (Müdürü demiş ki polis gelip alması lâzım. ) Şu an ne yapması lâzım lütfen acil cevap verin.

Çözüm
O biraz cihazla ilgilidir bence. Yani 1 ay kayıt yapıp saklayan da var 1 hafta yapıp saklayan da.

Yalnız görüntüleri sana vermezler. Sen savcılığa başvuracaksın, uygun görülürse savcı, polis aracılığı ile alır o görüntüleri. İncelemesini de savcı yapar ve ihtiyaç olursa size veya arkadaşına gösterir görüntüleri soru sormak için.
Sistemine göre değişiyor ortalama 1 aylıkta olabiliyor 1 haftalık bu tamamıyla okulun depolama alanına bağlı okulda ben 1 aydan fazla yedek tuttuklarını düşünmüyorum. Kendim bizzat bu sistemi firmada kurmuştum ama tabi okul kadar büyük değildi.

Arkadaşlar ailesi söylüyor ki biz gitsek acaba müdür oğlumu sınıfta bırakmaz mı? (Arkadaşımın devamsızlığı çokta.) Onun için korkuyorlar gitmiyorlar polise.

Onun okulunun adını biliyorum internetten falan ne kadar süre kaldığını bulamaz mıyım? (Okulun adı Merkez Anadolu İmamhatip Lisesi.)

Bu arada geçen hafta cuma günü saat 11.30 civarlarında cuma namazı öncesi olmuş bu olay.

O biraz cihazla ilgilidir bence. Yani 1 ay kayıt yapıp saklayan da var 1 hafta yapıp saklayan da.

Yalnız görüntüleri sana vermezler. Sen savcılığa başvuracaksın, uygun görülürse savcı, polis aracılığı ile alır o görüntüleri. İncelemesini de savcı yapar ve ihtiyaç olursa size veya arkadaşına gösterir görüntüleri soru sormak için.

Çözüm

Şimdi ilk olarak savcılığa mı gitmesi lâzım yoksa polise mi? Savcılığa gitmesi gerekiyorsa polise ne zaman "görüntüleri getir" derler?

Şimdi ilk olarak savcılığa mı gitmesi lâzım yoksa polise mi? Savcılığa gitmesi gerekiyorsa polise ne zaman "görüntüleri getir" derler?
Bence polise şikayette bulunsun. Eğer dava açıcaksa bir avukatla anlaşıp durumu anlatsın. Savcılığa başvurduktan sonra savcılık polise talimat verecek. Burada böyle böyle görüntüler var onları alın diye. Yani senlik veya arkadaşının yapacağı bir durum yok. Önce avukat veya polisle hareket etmek lazım. Hatta dava açmaya kararlıysanız direkt avukat ile.

Arkadaşlar, geçen hafta 11.30 civarlarında aradaşımı dövmüşler. Arkadaşımda dava açacak ama okul kayıtlarına ihtiyacı var. Kaç gün boyunca kalıyor, polisle mi alması lâzım yoksa kendisi mi? (Müdürü demiş ki polis gelip alması lâzım. ) Şu an ne yapması lâzım lütfen acil cevap verin.
Okul kameraları 1 ay olması lazım. 1 ay depoluyor sonra her gün diğer günün üzerine yazarak ilerliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı