Okuldaki kız benden hoşlanıyor

@183206 hocam prof. Dr. Jordinin taktiği ile daldım ( taktikler alt tarafta ) öğle arası, şu anlık naz çekildi gibi. Biraz da rezil olduk ama olsun. Meyve gelecek ağaçtan su esirgenmez :D

Taktiksss: " hayat ani, dünya fani, o kalbini verde, şiş kebap yapakta yiyek yani "

@183206 hocam bugün çok değişik bir şey yaşadım. Benim rko çektiğim kızı gören diğer kız etkilendi. Şimdi ben ( a ) kızına yazıyorum. (b) kızı bana yazıyor. Bende ortada kaldım. Nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim. ( sonumun alttakine dönmesinden korkuyorum:& )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@183206 yarın duruma göre dönüş yapacağım hocam. Aslında koalisyon oluşturmak vardı aklımda fakat pek hoş karşılanmaz diye vazgeçtim :D, yarın duruma göre dönüş yapacağım hocam. Öneriniz için teşekkürler.

Konuyu gördükten sonra :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mizah ve Eğlencede açıldığını gördükten sonra : Kalm

Arkadaşlar okulda bir kız var, bana tamı tamına 0.031 saniye boyunca baktı. Ayrıca benden bir keresinde 0.7 uç istedi.
Bakmasını anlarım da, 0.7 uç istediğine göre kesin bana sırılsıklam aşık. Çünkü dünya benim etrafımda dönüyor. Sizce ne yapmalıyım?

Bir dakika. Sen de verdin mi 0.7 ucu? Hemen evlen. Durma git.

Yeni konular

Geri
Yukarı