Okuldaki kızlara cevap veremediğimden sinir hastası olacağım

Bilgisizci

Hectopat
Daha fazla  
Ortaokul öğrencisiyim. Bizim sınıftakiler mi bilmem ama ne deseler bir süre sonra kalıyorum ne kadar ileri gitsem de bir kişiyi eğer lafta yenersem "Boş yapma!" diye arkadaşlarıyla spam yapıyorlar, sinir hastası olacağım bu kişilere. Nasıl çözeceğim? Bana bulaşılmasının sebebi arkadaşım ve ben sınıf 1. ve 2.'siyiz ve ayar oluyorlar ama soru soracaklarsa melekler, sinirden öleceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz kitap okuyun ve kelime haznenizi geliştirin. Boş yapma! Kes! gibi kelimelerin genelde söylenecek sözleri olmadığından kullanıldığını düşünüyorum. Soru soracakları zaman size melek gibiler çünkü sizin onlardan üstün olduğunu bir kısım var. Ben de 9. sınıfım ve genelde laf yarışları yaş ilerleyince sona eriyor. Sen de boşver, zaten 1 yılın kalmış ve seneye en fazla 1-2 tanesi ile görüşeceksin.

Ortaokul öğrencisiyim. Bizim sınıftakiler mi bilmem ama ne deseler bir süre sonra kalıyorum ne kadar ileri gitsem de bir kişiyi eğer lafta yenersem "Boş yapma!" diye arkadaşlarıyla spam yapıyorlar, sinir hastası olacağım bu kişilere. Nasıl çözeceğim? Bana bulaşılmasının sebebi arkadaşım ve ben sınıf 1. ve 2.'siyiz ve ayar oluyorlar ama soru soracaklarsa melekler, sinirden öleceğim.
Ya sen boş ver onları. Sen hedeflerine bak. Sen çalışıyorsun ki 1. ve 2. siniz. Kıskanıyorlar seni. Eğer sende bir intikam alma gibi bir şey varsa, yazılı olur başka şeyler olur, işleri düştüğünde yapmazsın ve onları orada sap gibi bırakırsın. Kaça gidiyorsan bilmiyorum ama tahminimi 7. sınıftan yana kullanıyorum. Zaten ortaokul, lise, üniversite (pek bilmiyorum o ortamları seneye göreceğim :D) ortamları gelip geçici. Liseye geçince kurtulursun ondan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı