Okullar 5 Ekim'de açılıyor mu?

Kararın aniden alınması ayrı bir saçma henüz resmi bir açıklamanın yapılmaması ayrı bir saçma. Durduk yere "yarin okulu açıyoruz" denilir mi? Pazartesi okulun acilacagi yarın yapılacak açıklama ile belli olur.

Kararın aniden alınması ayrı bir saçma henüz resmi bir açıklamanın yapılmaması ayrı bir saçma. Durduk yere "yarin okulu açıyoruz" denilir mi? Pazartesi okulun acilacagi yarın yapılacak açıklama ile belli olur.
Aynen bizim okul ders programını hazırlamış bile hele bi durun yahu.

Ben üniversiteye geçtim bu sene ben bile liselerin açılıp açılmayacağını merak ediyorum. :D Kimse bir şey bilmiyor. 🤣

Ben üniversiteye geçtim bu sene ben bile liselerin açılıp açılmayacağını merak ediyorum. :D Kimse bir şey bilmiyor. 🤣
Benim düşüncem hocam bence açılmamalı dersi bir şekilde telafi edebilirsiniz. Uzaktan eğitim sürecinde yine birçok boş vaktimiz olduğu için YouTube gibi birçok kaynak üzerinden ders çalışma ve telafi etme imkanımız olabilir. Herşeyin başında sağlık var sonuç olarak.

Merhaba ben 11.sınıfım hocam eğer birşey ögrenirseniz benimle de paylaşır mısınız?
Okulunuz belirliyor hocam onu. Bizim okul mesela 12. Sınıflar pazartesi, salı, çarşamba gelirken; 9,10 ve 11. Sınıflar perşembe ve cuma günü gelecek. Müdür yardımcınıza veya öğretmenlerinize sorarak bilgi alabilirsiniz.

Okulunuz belirliyor hocam onu. Bizim okul mesela 12. Sınıflar pazartesi, salı, çarşamba gelirken; 9,10 ve 11. Sınıflar perşembe ve cuma günü gelecek. Müdür yardımcınıza veya öğretmenlerinize sorarak bilgi alabilirsiniz.
Benim okulum anadolu lisesi gidecek miyim? gitmeyecek miyim? anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı