Okullar açılır mı?

Swaff

Centipat
Makaleler
4
15 şubatta okullar açılacak diyorlar, Ziya Selçuk da bu konuda epey bir ısrarcı. Siz ne düşünüyorsunuz okullar açılır mı?
Açıkçası benim düşüncem açılacağı yönünde, tabii liselere. Çünkü ülkenin eğitimdeki tek amacı sınav yapmak, sınavlar onlar için çok önemli. Hele ki liselilere. :D
Alın bu da vaka sayılarının grafiği:
Son açıklanan vaka sayısı yani dün 7.103, grafik yukarı çıkıyor gibi yavaştan.

Ekran Alıntısı.PNG

mr.esat

Centipat
Yer
Konya
Bilemiyorum, böyle belirsizlikler yazılı stresinden ölen bizi daha da streslendiriyor.

Pro oyuncu 11

Picopat
15 şubatta okullar açılacak diyorlar, Ziya Selçuk da bu konuda epey bir ısrarcı. Siz ne düşünüyorsunuz okullar açılır mı?
Açıkçası benim düşüncem açılacağı yönünde, tabii liselere. Çünkü ülkenin eğitimdeki tek amacı sınav yapmak, sınavlar onlar için çok önemli. Hele ki liselilere. :D
Alın bu da vaka sayılarının grafiği:
Son açıklanan vaka yani dün 7.103, grafik yukarı çıkıyor gibi yavaştan.

Eki Görüntüle 855325
Açılmaz.

Kawnes

Picopat
Yer
Gaziantep
Ben şahsi düşüncem açılmasını istiyorum. Bir 8.sınıf öğrencisi olarak bu yıl LGS adında bir sınava gireceğimiz için hocaların yüz yüze anlatması daha iyi ve hoş olur canlı derste sadece test çözüyoruz.

Apaçi Atcı

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Cidden bu sefer açacaklarını düşünüyorum.

Kdr8070

Decipat
Makaleler
1
İlkokulların ilk önce açılması da çok ilginç. Bilinci daha az sonuçta o çocukların.
Buradaki önemli olan şey bilinç değil. Eğer bilinç olsaydı bugün zaten bu kadar yüksek vaka sayısı olmazdı...
Burada küçüklerin önce açılmasının sebebi okuldan uzak kalmamaları gerekmesi ve yetişkinlere göre çok daha hafif atlatmaları. Ağır geçirenler olsa da çoğunluk hafif atlatıyor.

Yukarı