Okullar kapanmalı mı?

İstatistikler bile yüz yüze eğitimin daha faydalı olduğunu gösterirken nasıl aksini iddia ediyorsun?

Yüz yüze eğitimin ya da Online eğitimin daha faydalı olup olmamasını tartışmıyorum. Olay kişide bitiyor. Yüz yüze eğitim görüp işsiz olan da var, sınav senesi okulları Full kapatılıp Online eğitim görüp çok iyi yerler kazanan da var. Tekrar söylüyorum, olay kişi de bitiyor. İsteyen yapıyor.
Ayrıca, ben bu ülkede yaşayan ve eğitim gören bir gencim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tedbirler alınırsa açık kalabilir ama şu andaki duruma bakılırsa kapanması taraftarıyım kendimden örnek vereyim okul çıkışı 3.dünya savaşı çıkıyor sanki göz gözü görmüyor ağızdaki maskenin o anda pek bir işe yaradığını düşünmüyorum.
Aynen öyle. Gerekli tedbirleri aldık diyorlar ancak alınmıyor.

Lise diplomasıyla güzel mesleklere sahip olunabiliyor diyorsun.
Bu meslekleri bizlerle de paylaşır mısın?
Güzellik uzmanı, seyahat danışmanı, gardiyan gibi meslekler olunabilir. Şunu da belirteyim 3000-5000 arası maaş alabiliyorsunuz. Eğer yetmeyeceğini düşünüyorsan kendini farklı alanlara yönlendirebilirsin.

Güzellik uzmanı, seyahat danışmanı, gardiyan gibi meslekler olunabilir. Şunu da belirteyim 3000-5000 arası maaş alabiliyorsunuz. Eğer yetmeyeceğini düşünüyorsan kendini farklı alanlara yönlendirebilirsin.
Etrafında kaç tane güzellik uzmanı veya seyahat danışmanı var?
Gardiyan olmayı o kadar basit mi zannediyorsun?
Ya mülakatların bir tanesinden şans eseri elenirsen ne olacak?

Geri
Yukarı