Okullar ne zaman kapanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim vallahi bundan habersizdim Allah razı olsun, aşı yüzünden miyokardit falan olmayacağım. Yan etki listesine eklenmesinin ya da yan etki olarak gösterilmesinin nedeni olaki birisi miyokardit olursa ihale bize kalmasın'dır. Aşı çok erken çıktığı için böyle. Zaten 6 ay içinde vicudtta Allah aşkına aç wikiyi mrna neymiş ne işe yararmış nasıl çalışırmış bir bak gözünü seveyim ne olur?
Reis ben sana kendim bir yerlerimden uydurup söylemiyorum. FDA'nın sitesinde yazıyor o kadar çok şeyi araştırıyorsun ben sizin kötülüğünüzü falan istemiyorum. Gir bak FDA'nın sitesine görürsün oradan. Kolay gelsin sana.

Reis ben sana kendim bir yerlerimden uydurup söylemiyorum. Fda'nın sitesinde yazıyor o kadar çok şeyi araştırıyorsun ben sizin kötülüğünüzü falan istemiyorum. Gir bak Fda'nın sitesine görürsün oradan. Kolay gelsin sana.

Allah aşkına söyle adam Fda'da kimdir niye yazıyor onları? Ben söyleyeyim mi? İş bitince birisi miyokardit olunca (aşı dışı) İHA'le bize kalmasın diye. Yasal prosedürler uygulanmadı çünkü ufacıkta olsa işe yarayan bir aşı çok ama çok erken lazımdı. Anla işte.

Bu aşı karşıtlığı neden acaba?
Bende aşı karşıtlığı falan yok. Birçok yan etkisi FDA tarafından ortaya dökülmesine rağmen miyokardit gibi insanların hayatını yok edecek şeyleri normal gibi lanse etmelerine karşıyım.

Şu anda eğer aşı olmadan önce o sözleşme olmasaydı sen şeker hastası olsaydın gidip aşı yapanlara dava açabilir hatta yüklüce bir tazminat alabilirdin iş duygusal.

Bende aşı karşıtlığı falan yok. Birçok yan etkisi F'da tarafından ortaya dökülmesine rağmen miyokardit gibi insanların hayatını yok edecek şeyleri normal gibi lanse etmelerine karşıyım.

Şu anda eğer aşı olmadan önce o sözleşme olmasaydı sen şeker hastası olsaydın gidip aşı yapanlara dava açabilir hatta yüklüce bir tazminat alabilirdin iş duygusal.

Fda'yı da bunu yapmasaydı eklemek lazım.

Bende aşı karşıtlığı falan yok. Birçok yan etkisi FDA tarafından ortaya dökülmesine rağmen miyokardit gibi insanların hayatını yok edecek şeyleri normal gibi lanse etmelerine karşıyım.
Hani milyonda bir karşılaşılıyor ya hani. Mesela şuruplar da öldürücü olabilir ama milyonda bir falan rastlanır bu duruma hani. Bu kadar ufak bir şey i bile anlayamıyor musun?

O zaman gidip hazır gıda yemeyeceksin kardeşim, onlarında içindeki şeyler öldürücü hastalıklara yol açabiliyor. Hem de aşının açtığından daha yüksek bir oranla. Ne kadar seviyorsunuz işinize gelince bir şeyleri eleştirmeyi, o zaman hiçbir hazır şey kullanmayacaksın gidip mağara adamı gibi yaşarsın.

• Beğen
İfadeler: LTX
Hani milyonda bir karşılaşılıyor ya hani. Mesela şuruplar da öldürücü olabilir ama milyonda bir falan rastlanır bu duruma hani. Bu kadar ufak bir şey i bile anlayamıyor musun?

O zaman gidip hazır gıda yemeyeceksin kardeşim, onlarında içindeki şeyler öldürücü hastalıklara yol açabiliyor. Hem de aşının açtığından daha yüksek bir oranla. Ne kadar seviyorsunuz işinize gelince bir şeyleri eleştirmeyi, o zaman hiçbir hazır şey kullanmayacaksın gidip mağara adamı gibi yaşarsın.
Bir insanın yıldırım düşmesi sonucu ölme olasılığı bile 84 binde 1 miş. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Fda'yı da bunu yapmasaydı eklemek lazım.
iş bundan ibaret arkadaşın üstüne gitmeyin.

Bir insanın yıldırım düşmesi sonucu ölme olasılığı bile 84 binde 1 miş. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Dediğini bilmiyorum ama hazır gıdaların insanlara yaşattığı öldürücü hastalıkların ne kadar yaygın olduğunu biliyorum. Madem çok sağlık yanında arkadaşlar ve milyonda bir ortaya çıkan etkiye tepkililer çıkıp bu direnişlerini gıda sektöründe de göstersin. İşine gelince karşıtlar bunlar olsa gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı