Okullar ne zaman kapanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Ecmel hocam peki ya Prion ne demek biliyor musunuz?
Tam bir bilgim yok. İnsanlık üzerindeki hastalığını bilmiyorum ama genel olarak hayvanlarda olan bir hastalık(bkn: deli dana hastalığı).

Tam bir bilgim yok. İnsanlık üzerindeki hastalığını bilmiyorum ama genel olarak hayvanlarda olan bir hastalık(bkn: deli dana hastalığı).

Hocam peki ya 10 yil sonraki etkileri hakkinda onay verdiler mi BioNTech'e? FDA onayi uzun vadeyide iceriyor mu?

Hocam peki ya 10 yil sonraki etkileri hakkinda onay verdiler mi BioNTech'e? FDA onayi uzun vadeyide iceriyor mu?
Bir aşı 10 yıl boyunca vücutta kalamaz. Tetanoz aşısını mesela hayatınız boyunca 3-4 kere normal olarak vurulursun. Gerekirse bir daha vurulursun. Tam dozda 5 yıl koruma sağlıyor(yanlış hatırlamıyorsam).

Eğer bitmemiş olsaydı Fda'dan tam kullanım onayı alır mıydı? Ya da bu konuda çalışan bilim insanları ısrarla aşı olun der miydi? Dsö aşı olun der miydi?

Rastgele 1 tanesini. 🙂
Benim teker teker yazmama gerek yok galiba bana uyar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir aşı 10 yıl boyunca vücutta kalamaz. Tetanoz aşısını mesela hayatınız boyunca 3-4 kere normal olarak vurulursun. Gerekirse bir daha vurulursun. Tam dozda 5 yıl koruma sağlıyor(yanlış hatırlamıyorsam).

Yok hayir demek istedigim asinin uzun vadeli yan etkileri onaylandi mi? FDA onayina dahil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı