Okullar niye açılıyor?

Çok saçma bir karar, o kadar vaka varken üstüne bir de artarken okulların açılması.
Tamam öğrenciler dikkatli olabilirler ama ilkokul öğrencileri de gidiyor onların bizim kadar bilinci yok ve bulaştırma ihtimalleri çok fazla. Her şeyi geçtim okula gitmesek o virüs yine kişiden kişiye geçerek bulaşacak. Yani bu karar eğtimin devam etmesi için ama vaka artarsa yine kapanacak bu okullar, bunun yerine bir kere sert tedbirler uygulasaydı (Örnek: Çin) ve vakaların bitmesini bekleseydi çok uzun değil birkaç ay sonra okullara rahat bir şekilde gidebilirdik.
Bu yüzden aldıkları bu kararı çok saçma buluyorum

Merhaba. Sizlere bir sorum olacak.
1 Virüs, 2 virüslü varken okullar kapattılar. O günden bu güne açmıyorlardı. Ancak ne oldu da, virüs sayıları 1500 civarında gezerken okulları açıyorlar? Halk bağışıklık mı kazandı?

Devletin para kazanması lazım. Eğitim kimsenin umrunda değil fikrimce.

Devletin para kazanması lazım. Eğitim kimsenin umrunda değil fikrimce.
Bütün sırrı çözdün.Tebrikler!
Ya bunu yazarken ciddi misin acaba?Açılmasının sebebi online herkesin girememesi ve verimli olmaması.İyi ki de açılıyor.Ben virüse kapılma korkusuyla evde kısılıp kalıcaksam yaşamanın ne anlamı var.Tedbirleri her zaman alırsın,hijyene dikkat edersin sonrasında daha elden bişe gelmez.

Geri
Yukarı