Okullar yarın itibarıyla açılıyor

Arkadaşlar, muhabbeti dönüyorken burada sorayım dedim. Yeni konu açıp insanların gündemini aynı konuyla meşgul etmeye gerek yok.
1614639834713.png

Yeni risk haritası açıklandı ve kontrol ettiğimde 50'nin altındakiler sarı sayıldı ve açıldı her yer.
Dikkatinizi çekmek istediğim yer Bursa, 49.78. Geçen hafta 39 idi.
Böyle artmaya devam ederse doğal olarak haftaya 50'yi geçip yüksek riske tekrardan girecek.
Okullar tüm kademelerde yüzyüze eğitime geçiyor burada, yükseğe girdiğinde sizce müdahale ederler mi?

Merak etmeyin okulları açanların çocukları yurtdışında okuyor olan halka oluyor.

Arkadaşlar, muhabbeti dönüyorken burada sorayım dedim. Yeni konu açıp insanların gündemini aynı konuyla meşgul etmeye gerek yok.
Eki Görüntüle 902281
Yeni risk haritası açıklandı ve kontrol ettiğimde 50'nin altındakiler sarı sayıldı ve açıldı her yer.
Dikkatinizi çekmek istediğim yer Bursa, 49.78. Geçen hafta 39 idi.
Böyle artmaya devam ederse doğal olarak haftaya 50'yi geçip yüksek riske tekrardan girecek.
Okullar tüm kademelerde yüzyüze eğitime geçiyor burada, yükseğe girdiğinde sizce müdahale ederler mi?
Edebilir de edemeyebilir de. Karar artık yerel yönetimlerde kaldı. Valilik ve hıfzıhıssa kurulu edelim diyebilir.

Aynı mevzu için 500 tane konu açmasanız daha iyi olur, onu düşünüyorum.

Hatırlatıp durmayın 🥺.

Neyse ki 9.sınıfım, biraz daha geç başlayacağım.
Ne zaman başlayacaksınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı