Okullar yeniden kapanır mı?

harajukubarbie

Kilopat
Vakalar tekrardan artıyor gibi ve şu an insanlar sınav oluyor. Sınav olan arkadaşlarıma sordum ve bana okullarının çok kalabalık olduğunu söyledi. Ben sınavımı kasım ayında olmuştum ve ikinci dönemin sınavlarını 1 Nisanda olacakmışım. Sınav günlerimiz atıldı bize ama ben eğer vakalar bu şekilde çok olursa okula gitmek istemiyorum. Evet sınav var diye de canım biraz istemiyor. Ama ben yine yapılma ihtimaline karşı tekrar etmeye başladım bugünden fakat sınavdan daha çok, annemin astım, babamın ise kalp rahatsızlığı geçirmiş olması, gitmemek istemememin sebebi. Yani eğer okulda virüs kaparsam bu onlar için tehlikeli olabilir. Ha şunu baştan diyeyim kendim kapıya da çıkmıyorum. Her gün evdeyim yani şimdi gelip normalde dışarı çıkıyorsun ama okula gelince gitmek istemiyorsun yazmayın.

Büyük ihtimal geçen yıl ki gibi olacak. Geçen yıl 1. sınavları olmuştuk. Yanlış hatırlamıyorsam hemen iptal etmişlerdi. Çünkü karne verebiliyorlardı. Bu yıl ise öğrencilerin bir kısmı sınav oldu diğer kısmı da olmadığı için hepsinin olmasını bekleyip kalan sınavları iptal edecekler.

Geri
Yukarı