Okullarda neden alaturka tuvalet var?

Alafranga için poşet kullanılırsa hijyen sorununun çoğu ortadan kalkar ama maliyet de artar.

Onu yaptığın gibi 2 keko bütün poşetleride kirletir sabunları da bitirir 1 2 aya kalmaz o su çıkan garip şey var ya tam yerine vuruyor suyu oda su vermemeye başlar yakında sifonda bozulur diye düşünüyorum.

Devlet okullarında daha alaturka tuvalet kullanılamıyor, alafranga mı kullansınlar? Haha. Millet ailesinden tuvalet eğitimini edinemediği için alaturka zorunlu kullanılıyor. Ayrıca halka açık alafranga tuvaletini temiz olsa bile kullanabilen bordo berelidir. Opet'te ki üstündeki poşetleri değişen tuvaletler hariç.

Arkadaşların da dediği gibi temizlik kolaylığı. Ortaokulu kolejde okudum orada her ikisi de vardı.

Arkadaşlar yıl olmuş 2021 hala alaturka tuvalet var.
Bunun nedeni nedir? Çünkü alafranga tarzı tuvalet nedense hiçbir okulda yok (devlet). Lise 2'ye gidiyorum durum hale böyle.
Canım kardeşim sen daha önce fabrika, sanayii içinde dükkan veya bu tarz ortamlarda bulundun mu? Bu tarz ortamlara klozet koyunca adamlar klozetin kapağını kapatıp üzerine zıçıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı