Okulların açılması doğru bir karar mı?

Bence değil maske ile de ders dinlenmiyor. En azından evdekinde kafaya birşeyler geçiyor. EBA'yı düzeltmeye üşendiklerinden açıyorlar. :D
Bence düzeltemezler zaten öğretmenler güzel anlatamıyor. Bir tane kitap açıyor onu okuyup geçiyor. Ben boşuna mı o kadar çalışıp %5'lik okula girdim. Ortalama ile alan okulun öğretmenleri bizim okuldakilerden daha iyi anlatıyor. Bence her okul öğrencilere oylama gibi bir şey yapmalı. Okullar açılsın mı açılmasın mı diye. Eğer öğrenciler uzaktan eğitimden memnun ise o okul açılmasın öğrenciler memnun değil ise de okul açılsın. Bence en mantıklısı bu her okul açılması yerine oylama yapılıp bazılarının açılması bazılarının açılmaması lazım.

Ben de 11. sınıfım, dersler zaten ağır, fizikten kimsenin bir şey anladığı yok, Allah’tan fizik dersim iyiydi bu sene de bir şeyler yapıyoruz, matematik dersinde hoca bile şikayet ediyor, kimya zor yapıyorum, biyoloji yazmadan olmuyor, canlı dersle hiçbir ders olmuyor yani. Açılması gerekiyor ama şu an açılması mantıksız, @kerobey çok doğru tespit yapmışsın, helal olsun. Ben şu an açılmasını istemiyorum, bizim evde yaşlı yok ancak annem ile yaşıyorum, yaşlı olan evlerde çok sıkıntı olacaktır. Allah yardımcımız olsun. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı