Okulların açılması doğru bir karar mı?

Aynen öyle haftaya sınavlarım başlıyor ve Online eğitimden hiçbir şey öğrenemedim üstüne haberlerde görmüşler 10 sınıflar ve bazı sınıflar açılıyor diye gruba yazdılar bu durum beni çok üzüyor.

4 Kasım'da benim de sınavım başlıyor ilk sınavda matematik ancak hoca anlat geç yaptı hiçbir şey anlayamadım. Fizik zaten 2 hafta sonra girdi Almanca aynı şekil 3. hafta edebiyat 2. hafta hocalar kafalarına göre ders açıyor akşam 7'de ders açmak nedir ya. Yap sabah ailem işten geliyor haydi bekleyin beni dersim var.

İlk günden sınav girip düşük alacak öğrenciler üzgün, bende dahilim. Kimse bir şey bilmiyor ne soracak sınavlarda acaba? Sınıfta kalma bu yıl artar üzülmeyin, 1 yıl 10. sınıfta kalsak kaç yazar? :)

Öyle de düşünülebilir ama bence eğitimin komple 8 ve 12'ler hariç 1 sene dondurulması daha mantıklı olacaktı insanlar hiçbir şey anlamadı 9.sınıf üniversite sınavının temeli onlar için de çok kötü oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 Kasım'da benim de sınavım başlıyor ilk sınavda matematik ancak hoca anlat geç yaptı hiçbir şey anlayamadım. Fizik zaten 2 hafta sonra girdi Almanca aynı şekil 3. hafta edebiyat 2. hafta hocalar kafalarına göre ders açıyor akşam 7'de ders açmak nedir ya. Yap sabah ailem işten geliyor haydi bekleyin beni dersim var.

Sende bu yıl sınavda batıranlardasın desene, Allah yardımcın olsun :(.

Benim de durum aynı, YouTube'dan video izleyerek bir şeyler kapıyorum.

Okulları keşke temizleyip açsalardı pislik yuvası okullar. Maske çok fazla sıktığından dolayıda beyniniz uyuşuyor belli bi dersten sonra.

Benim de 2 Kasım'da başlıyor, biyoloji ile matematiğim zaten kötüydü. Online eğitime geçtik iyice kötü oldu ve bu durumu aileme anlatamıyorum yüksek almamı bekliyorlar.

Öyle de düşünülebilir ama bence eğitimin komple 8 ve 12'ler hariç 1 sene dondurulması daha mantıklı olacaktı insanlar hiçbir şey anlamadı 9.sınıf üniversite sınavının temeli onlar için de çok kötü oldu.

9. sınıfa gidiyorum hiçbir konu hakkında bilgim yok. Canlı ders bile açılmadı. Şimdi okul açıldığı gün sınav olacağız, bari sınıfta kalma kalksa. Yoksa yazın TYT mantık onları çözeriz sıkıntı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı